Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Elképzelhető mindez?

Elképzelhető mindez?

Figyelt kérdés

Most várom a másodikat.


Az elsőnél is csináltattunk kombinált tesztet ugyanott ahol most.


Két évvel ezelőttin és a mostanin is oda van írva az etnikai meghatározás egyéb adatok mellett pl.dohányzom-e vagy sem.

Méghozzá az alábbiak(mostani és két évvel ezelőtti teszten is ugyanez a felsorolás)



~etnikai csoport:kaukázusi(európai,közel-keleti,spanyol,észak-afrikai).


Két évvel ezelőtt a kisfiamnál is ugyanezeket írták és most is odárírtak ugyanezt.


Anyukám kreol bőrű,hosszú fekete hajú és a nővére nagynéném is.Az idősebbik testvérem tiszta anya,ő i nagyon nagyon kreol bőrű sötét hajú.



Kíváncsiságból megnéztem anyukámék családnevének eredetét és kiderült hogy spanyol eredetű,boldogságot jelent és elsősorban Spanyolország déli részén (Andalúzia) illetve Marokkóban van a legtöbb ilyen családnevű ember illetve Franciaországban.


Ez jelenthet valamit?


2023. máj. 29. 15:23
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Angol nyelvű portálok segítségével kutattam ki anya családnevének eredetét.

Egy portál ami családnevek országonként lebontását sorolja.

2023. máj. 29. 15:24
 2/26 A kérdező kommentje:

Elképzelhető marrokói-spanyol rokonság a közeli rokonaink között!? De akkor miért nem tudunk róla.

Anya édesanyja(mamám)egy főiskolán dolgozott ahol nagyon sok észak-afrikai,arab,Afrikai bevándorló egyetemista tanult még a 60's években...de a papám meg ismertem aki ugye anya apukája volt tudtunkkal.

2023. máj. 29. 15:28
 3/26 A kérdező kommentje:

Csak annyira furcsa ez az egész mert anya tényleg olyan kreol még a nővérei közt is.

Még a testvérem na ő nem is néz ki magyarnak.

2023. máj. 29. 15:29
 4/26 A kérdező kommentje:
Én pl apukám vagyok inkább,fehérebb bőrű csak enyhén olivás tónus,meg világos haj szem,de a fiútestvéreim anyára hasonlítanak.Igazi kreol ok és sötét haj szem szemöldök.
2023. máj. 29. 15:33
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
Ezek a tesztek leginkább arra jók hogy a pénzed vigyék de totál átlag néha fals adatokat adnak bele. Picit olyan mint a horoszkóp, beleírnak valami könynen bármire érthető dolgot.
2023. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

nem igazán értem mit nem értesz azon, hogy mindkét gyerek kaukázusi. jelen esetben, miután magyar szülők magyar gyereke, akiknek minden felmenőjük is magyar, biztos spanyol a gyereked.

minden amit leírtál, kun vagy cigány ősöket feltételez, valahonnan sokszáz év távlatából. mindkét kölyök fehér és magyar, nem tudom honnan jönnek ezek a tévképzeteid.

2023. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Értelek igaz ez is azonban nálunk tényleg fura a család abból a szempontból hogy anyukám teljesen egyértelműen nem csak magyar ill.kelet-európai felmenőkkel rendelkezhet.

De amúgy anya ugye néhai papám családnevét kapta és ott derült ki hogy Franciaországban és Marokkóban van a legtöbb ilyen nevű család.Szóval nem gyanúsítom meg mamám csak közben meg az is furcsa.

2023. máj. 29. 15:40
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Sőt, mondok jobbat. Minden magyar, akit Kovács vezetéknévvel áldott meg a szerencse, igazából angol származású, hisz angolul Smith.


Segítek értelmezni a következő sort:

etnikai csoport:kaukázusi(európai,közel-keleti,spanyol,észak-afrikai).


kaukázusi etnikai csoport, ami jellemző EURÓPÁBAN, a közel-keleten, spanyolországban és észak-afrikában is. Kicsiny országunk európában helyezkedik el, így mi mind hordozzuk a kaukázusi nagyrassz jellemző jegyeit, még ha azok nem is annyira észrevehetők. Attól, hogy anyukád kreol, nem jelenti azt, hogy nem a papád az apja, csak nála pont erősebben előjött egy olyan gén, ami sötétebbé teszi a bőrét. Nem kell ennek nagy jelentőséget tulajdonítani.


A családnév meg ilyen szempontpól tök lényegtelen, az nem változtat a genetikádon. Hívhatsz egy sündisznót kaktusznak, de attól még meg kell sütni mielőtt megeszed.

2023. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
🤦 LoL
2023. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Jaj... Volt itt pár éve egy kérdező, aki rokonságot vélt felfedezni Rubens Barichello Forma-1-es versenyzővel, olyan alapon, hogy neki meg Barcsa a családneve. Ez már majdnem az a szint.
2023. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!