Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mely hivatalos szervhez...

Mely hivatalos szervhez fordulhatok a problémámmal? Roppant kellemetlen!

Figyelt kérdés
A vezetéknevemről lenne szó,amire nagyon büszke voltam idáig. A vezetéknevem és a szülővárosom,ahol jelenleg is élek,megegyezik. Eddig a mi családunk volt az egyetlen ezzel a vezetéknévvel rendelkező család a városban. Azonban egyszer jött egy levél,a címemre,amin X Károly szerepelt. Károly nevű családtagunk nincs, ezért kis utána járással megtudtam,hogy ugyan a név stimmel,ám a cím nem. Egy kb. 1 kilométerre levő utcáról van szó,ahol kis gyermek született. Mivel nincs apa,így a város nevére anyakönyvezték,tehát az ő vezetékneve megegyezik az enyémmel,illetve a családoméval. Ezzel nem is lenne probléma,ha ez a bizonyos kisgyerek nem nem annak a roma családnak a gyermeke lenne,akik köztudottan a legtöbb rablást, lopást, késelést követték el a városban! Úgy gondolom,hogy beszennyezték a családom nevét. Minket nem kellett volna megkérdezni erről? Ennyi erővel lehetne a gyerek vezeték neve Tóth, Kis, vagy bármi más... Roppant dühítő. Kinél élhetek a panaszommal?
2011. febr. 1. 20:29
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
73%
ezzel csak kifognak röhögni, és jogosan. állítsál magadon szerintem.
2011. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
59%

Igen, és akkor az összes Tóth és Kiss nevű embert is végig kéne kérdezni országszerte, nem?

Pfff...istenem.

Én inkább a kissrác helyében szégyellném hogy egy ilyen retardált idióta nevét kaptam, mint te.

L/23

2011. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom hány éves vagy de intelligencia szinten még kisgyermek. Egy rosszindulatú kisgyermek.

Szerinted mit tehet az a szerencsétlen kicsi baba arról hogy ugyanolyan nevet kapott, vagy arról hogy a családja miket tett? A hovatartozására meg inkább nem reagálok, tisztában vagy te azzal hogy hány roma embernek van nem romával megegyező neve? Szerencsére nem mind akkora okostóni hogy rögtön szaladjon megváltoztatni....úgy látom hogy te erényednek tartod a nevedet, mintha legalábbis tettél volna valamit érte.....ha szép akkor még csak meg sem érdemled, ilyen gondolkodással.

2011. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem élhetsz panasszal. A város neve nem védett név bárki felveheti nem kell a hozzájárulásotok.
2011. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
73%
Ha ennyire zavar, akkor változtass nevet, ha felnőtt vagy megteheted.
2011. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
84%

ez ellen semmit nem lehet tenni.

csak ha nemesi származású lennél, ill. híresség leszármazottja, akkor lenne jogos, de erre figyelnek is mindenhol, tehát egykori arisztokrata, tudós nevét nem is engedik felvenni.

2011. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
89%
20.38. ez fura mert (nem akarom megnevezni) de ismerek ilyen nevű embereket, suliból, melóból, stb.
2011. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
83%
az elmegyógyintézethez
2011. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
60%
Na, nem válaszol, csak lepontozgat...vagy a másik barom csinálja. Mindegy, remélem kitörlik a kérdés rasszizmus miatt.
2011. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

20:35


Szerintem retardált te vagy,mivel még arra is képtelen vagy,hogy egy egyszerű kérdésre normálisan,emberi hangnemben válaszolj. Ha meg ennyire cigány barát vagy,akkor tudom ajánlani,hogy fogadj párat be a házadba,sőt, vedd őket a nevedre!

2011. febr. 1. 20:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!