Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » 20 éves lány vagyok mit...

20 éves lány vagyok mit csináljak a szüleimmel? Mióta van barátom és ez az első olyan kapcsolatom ahol tényleg kiteszem a szívem, mindenhol megakadályoznak

Figyelt kérdés
nemengednek sehova tiltanak mindentől ahogy tudnak. Annyira cikinek érzem hogy 20 évesen nemtudok semmit tenni ellene. Azt üzenik hogy üljük le megbeszélni a dolgokat, hogy minden a helyén legyen, de a barátom úgyvan vele hogy csak baj lenne belőle Ezért nem jött el és, egyből felvoltak háborodva a szüleim hogy mértnemjött el telefonon akarták hivogatni teljesen megvannak veszve, én meg félek.. :( de nemakarom hogy emiatt elveszítsem a barátomat olyan mintha elleneznék a kapcsolatunkat. És énis úgyvagyok vele hogyha eljönne akkor csak nagyobb botrány lenne mint megeggyezés. Mit tudok tenni ?
2011. febr. 27. 00:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20 éves vagy költözz el! és állj ki magadért. a barátod meg igazán elmehetett volna, hátha kialakult volna egy értelmes beszélgetés, de így csak mégjobban felhúzta a szüleid.
2011. febr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

Valami oka biztosan van, hogy ennyire kapálóznak.

Csak a közös megbeszélés segíthet.

2011. febr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Ha a pasid tényleg szeret, akkor melletted marad, és elfogadja a szüleidet! ÉS segíteni fog neked, hogy a szüleid megkedveljék, elfogadják őt.

Az én anyám alkoholista, nagymamám parkinson kóros, és szegényke néha elég kellemetlen kérdéseket tud feltenni. De ennek ellenére jópofát vág hozzájuk, soha 1 rossz szót sem szól rájuk, és megpróbál velük a lehető legjobban kijönni.


Egyébként 20 évesen már tényleg nincs sok közük az életedhez. Ha meg tudod oldani, szerencsésebb lenne, ha nem velük élnél.

2011. febr. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat , de alapvetően a barátom azért nem ment el mert nekem azt mondták hogy csak akkor aludhatok nála ha eljön hozzánk és megbeszéljük. Úgy volt vele hogyha tényleg híggadtan akarták volna megbeszélni hogy minden rendben legyen, nem szabnának feltételeket. És a barátom nem akarta megkockáztatni azt hogy ebből nagyobb balhé legyen . És engem is cseszegetnek hogy a barátom miért nemtud jönni hozzád? meg hogy csak a szexre kellek neki közben ez nemigaz, azért nemjön mert tudja hogy nem nyugodt körülmények között jönne hozzánk. Sok baromságot hozzám vágnak , nemtudom miért akarják tönkretenni a boldogságomat
2011. febr. 27. 00:52
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem, mit aggódik a barátod, lehet, hogy semmi gond nem lenne. Nem érne meg egy közös megbeszélést a dolog? Szerintem meg kéne próbálni. Ha komoly a kapcsolat, akkor így is úgy is meg kell ismerkedniük egymással, nem?
2011. febr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ezek után tuti h botrány lenne ha már egyet lemondott..
2011. febr. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát énis ezt gondolom hogy nemjól sülne el a dolog. Tetőpont még az hogy a húgom is irigy rám és anyáéknak mindenféle dolgot mond a barátomról ami nemis igaz. Pont ezért is fél a barátom meg énis hogyha itt megbeszélés történne egyből olyan dolgokkal jönnének elő amit a húgom kitalált. És ebből semmi se igaz, és csak veszekedés lenne, ezért nemjött el
2011. febr. 27. 01:26
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
én 17/F vagyok nővérem 21 és neki is van egy barátja akinél manapság ott alszik és csak másnap jár haza, apu múltkor ki is osztotta, hogy akármikor hazajövök vagy felelek nem vagy itthon? akkor mikor vagy itthon meg ki fog segíteni nekem a házimunkában, ilyenkor nővérem ugye egyből jön azzal, hogy nem csak egy gyereked van bla bla próbálja rám verni a balhét..
2011. febr. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

ha ellent mondasz párszor, meg nem teszed meg mindig amit mondanak, akkor majd hozzá szoknak h nem mondhatnak meg mindent.

pl nekem is mondták mikor a volt barátomnál aludtam h gyere haza. nem mentem. felhívtam őket h sorry lekéstem a buszt. mondták h csalódtak. de én leszarom. úgyis elmúlik.. :D mert amíg teljes mértékben hagyod h orányíthassanak, addig meg is teszik. még 23-4 éves korodig is. vmikor el kell kezdeni azt h ne szóljanak bele a dolgokba.

2011. febr. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Arra nem gondoltál,hogy a szüleid csak biztosak akartak lenni abban,hogy a barátodnak tényleg komoly szándékai vannak? Eleve az első megbeszélést lemondani csak azért mert "tuti balhé lesz" nos ez volt a legrosszabb döntést amit a barátod elkövetett. Teljesen mindegy hogy a szüleid mit mondtak volna,a lényeg hogy elment volna,szépen tisztelettudóan végig mosolyogja az 1-2 órát,és ha nem is tetszik neki amit hall,akkor is csak bólogat rá,vagy normálisan megmondja hogy ő mit gondol..Én nem vagyok ilyen szigorú szülő (19 éves fiú,és 17 éves iker lányok)De ez az elutasítás a meghívásra amit a barátod is tett nálam is kiverte volna a biztosítékot..
2011. febr. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!