Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Felfedjem a titkot? Ti mit...

Felfedjem a titkot? Ti mit tennétek? Felvennétek ebben az esetben a kapcsolatot az apátokkal, vagy a családjával? Vagy hagynátok az egészet?

Figyelt kérdés
Röviden, tömören: Én egy "véletlenül" lett gyerek vagyok (házasságon kívüli). Apa nélkül nőttem fel. Igaz az édesapám tud rólam, gyerekkoromban sokszor meglátogatott; tőrödött velem. De már vagy 12-15 éve felém sem néz. Ő a feleségévél él és a két féltestvéremmel (ők idősebbek nálam). Ők nem tudnak rólam. Ti mit tennétek?! Felvennétek ebben az esetben a kapcsolatot az apátokkal, vagy a családjával?! Vagy hagynátok az egészet?!
2011. márc. 18. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én hagynám...ha eddig nem érdekelted, ezután sem fogod..kényszerből sosem jó. A családját meg kár felbolygatni. Sajnos apád úgy döntött, hogy nem férsz bele a képbe. X évet kibírtál így, kitartás.
2011. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha gazdag, akkor én is részesülni akarnék....


(várom a lepontozást)

2011. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én személy szerint hagynám a francba!! ha ő eddig téged nem keresett és nem mutatott be a "tesóknak" akkor miért keresnéd őket? Csak felkavarnád a saját nyugalmadat .Ki tudja hogyan fogadnának téged?? Ne tedd ki magad esetleg egy csalódásnak. Aztán tégy úgy ahogy azt te érzed! Azt kérdezted "Ti mit tennétek?" Én ezt.
2011. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Semmiképpen nem erőszakolnám rá magam a családra. Ha az apád sajnos úgy gondolta, hogy nem akarja veled tartani a kapcsolatot, akkor nem tehetsz semmit.
2011. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
A fő kérdés az, hogy miért tennéd? Úgymond "bosszúból" hogy apukád magyarázkodjon az "ottani" gyerekeinek vagy csak kíváncsiságból? Netán egy "segélykiáltás apukád felé hogy hahó én is itt vagyok ám! Ha eddig nem volt rád kíváncsi ezután sem lesz sajnos.. :( De a féltesóid még lehet hogy szívesen megismernének és lehet hogy jó lenne a viszonyotok és ezáltal apukáddal is ki tudja! Hány éves vagy ha nem vagyok indiszkrét?
2011. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha ilyen helyzetben lennék a családjával nem keresném a kapcsolatot, viszont tőle megkérdezném hogy nincs-e kedve meginni egy sört valahol. Ahogy írták, valószínűleg van valami oka hogy nem keres, pl. nem akarja a házasságát szétzilálni.
2011. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha meg is keresném, akkor is csak őt keresném meg és semmiképpen nem a feleségén vagy a féltesóidon keresztül csinálnám. Őket kihagynám a dologból. Ha apámmal beszéltem, kölcsönösen akarjuk egymással tartani a kapcsolatot, akkor hagynám, hogy ő eldöntse bemutat-e a családjának. Nem kavarnám őket fel, pláne nem feleslegesen.
2011. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem tudom megmondani, h te mit tégy, de ha a helyedben lennék, azt hiszem én nagyon kiváncsi lennék a féltesóimra. velük megpróbálnám felvenni a kapcsolatot,hiszen neked, a dolog természetéből adódóan valószínűleg nincs más tesód, csak ők. Tudom, h sok szempontból problematikus és a többi hozzászóló erre helyezte a hangsúlyt, de engem nem hagyna nyugodni, h nem ismerem a saját testvéreimet. Felnőttkorban ez egyszerűbb, akkor már mindenki számára könnyebben emészthető a múlt
2011. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném rá magamat a helyedben. Esetleg, ha nagyon nem bírod, tapintatosan keresd meg őt, de ne a családját! Ha felbolygatod őket, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem fog veled szóba állni, és még feleslegesen bajba is sodortad magadat.
2011. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Én a helyedben, nem az apuka iránt, hanem a féltesók iránt érdeklődnék. Joguk van tudni, hogy van egy testvérük.
2011. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!