Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A nővérem egyszerűen elviselhe...

A nővérem egyszerűen elviselhetetlen mit tegyek ha a anyáskodik felettem és folyamatosan beszólogat?

Figyelt kérdés
Van egy nővérem aki mindenből kitűnő minden évben,én meg nem is vagyok jó tanuló de nem is rossz! És mindennap anyáskodik felettem beszólogat, és úgy tesz mit ha egy egy éves gyerek lennék!Pedig 12-vagyok. Egy évvel és egy hónappal idősebb nálam.
2011. jún. 5. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ő sem lesz sokáig kitűnő, csak menjen gimibe.

Akkor meg fog oldódni a gond, ne aggódj.

2011. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szúrjál ki vele: te is legyél kitűnő tanuló!
2011. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagy ívből sz*rj a fejére. Sose értettem a testvérek közti civakodást. Ha az egyik nem venné magára a másik azonnal abbahagyná a hülyeséget. De ha mindenképpen élvezed a civakodást akkor találd meg a gyenge pontját. Mondd neki hogy stréber, csúnya és sose lesz barátja ha ilyen stréber. Ja meg, h ő nem az anyád!
2011. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Vissza pofázik és szól anyának hogy anya anya....
2011. jún. 6. 13:27
 5/14 anonim válasza:
Szerintem meg inkább példát vehetnél róla, és elkezdhetnél tanulni. Gondolom ha ő képes arra, hogy kitűnő legyen, akkor te is. Ja, és ne csodálkozz, ha 1 éves gyereknek tekint, ha az ösztönzését és a segítségét "beszólogatásnak" fogod fel.
2011. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Majd ha neked lesz nővéred akkor mond eszt jó ?? Kösz a semmit!!
2011. jún. 10. 17:04
 7/14 A kérdező kommentje:
Jajj és ez nagyon nagy ösztönzés és segítség!! Én mondom!
2011. jún. 10. 17:05
 8/14 anonim válasza:
"mond eszt" ... egyre inkább érzem, hogy igazam volt. Mellesleg.. hogy lehetne nővérem, ha eddig nem volt? :)
2011. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezért nem érted a problémámat!!!!!
2011. jún. 10. 17:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó de az se megoldás h szivatja vki a tesóját. Attól nem lesz okosabb és pont h ellenkezőt éri el vele, nem hinném h a nővérem szivatna én jobban elkezdenék tanulni, hiszen lépéselőnyben van, teljesen mind1 hajtani. Ha kitűnő úgyse tudom lekörözni. Legyél másban jó: sportban, csajozásban, rajzolásban, legyél sokkal jobb mint ő és vágj vissza neki. Bár igazából nem is a visszavágáson van a hangsúly mert ő mindig ilyen kis kötekedő hülye lesz, de legalább nem fogod úgy érezni mint most, h jobb nálad. Vagy pedig ne törődj vele. Nehéz kibírni, de abba fogja hagyni.
2011. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!