Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha van egy kis egzotikus...

Ha van egy kis egzotikus beütése az arcomnak, de egyik szülőm sem rendelkezik hasonló adottságokkal, akkor honnan lehetne kideríteni a családfát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy déd-ük-szép szülőktől örökölted.

Legtöbb emberben felfedezhetők az ősök és ezt nem csak a szülőkre kell érteni.

Ez szimplán genetika.

2011. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A titkos faktor: a postás.
2011. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is csak a postásra tudtam eddig gondolni, amivel vigasztalom magam az az, hogy nem sok kínai vagy japán postást láttam eddig életem során:D:D
2011. júl. 8. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj:) Az ősmagyarok is ázsiai vonásokkal "büszkélkedtek", minden magyar génállományában van ilyesmi. Több olyan személyt ismerek, akik hasonló cipőben járnak, közülük a tesóm is:D Pedig mint két tojás, úgy hasonlítunk - szóval postás kizárva - egymásra és a szüleinkre, csak épp benne van néhány plusz vonás + mandulavágású szemei vannak. Szóval ezen ne aggódj:)
2011. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ugyanez van velem is, mindenki kérdezgeti, hogy milyen származású vagyok,és nem akarják elhinni, hogy 100%ig magyar:D
2011. júl. 8. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne lepődj meg semmin:) Akármelyik ősapádtól, vagy ősanyádtól örökölhetted az egzotikus géneket! Te még viszonylag olyan területen élsz, ahol ezen nem is kell nagyon csodálkozni. Képzeld el azt a brit férfit, aki elküldte a nyálmintáját elemzésre és ez jött ki neki: [link] , pedig sok száz évre visszamenőleg angol anyakönyvekben már szerepelnek az ősei. Gondolj bele, 30 emberöltővel ezelőttről kb 1.073.741.824 egyenesági őssel rendelkezel, aki mind mind hozzátette a kis sajátját, hogy Te itt legyél! Ennyi emberből már futhatja egzotikus génekre:)

2011. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, épp csak a kérdésre nem válaszoltam:D


Na szóval, vannak tesztek, amivel az anyai és az apai ágat veszik górcső alá. Nyálmintát vizsgálnak, a női ág a mtDNA, az apain meg az Y-kromoszómát vizsgálják.


Néhány hasznos oldal:


[link]


[link]


Mind apai, mind anyai ágon Afrikába vezetnek vissza a szálak, és ez nem ilyen monda, rege, vagy akármi, hanem kőkemény tudomány!

2011. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!