Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Féltékeny vagy a mostoha...

Féltékeny vagy a mostoha anyámra. Ez normális?

Figyelt kérdés
A volt párommal szakítottunk egy éve lassan de én azóta sem tudtam kiheverni nagyon szeretem megörülök érte és a mostoha anyámnak ahányszor találkoznak köszön neki vigyorog rá még ha engem meglát az utcán nekem sem köszön úgy mint neki..Ez jelenet valamit akar tölle valamit? Vagy csak én vagyok nagyon féltékeny?Mit tegyek beleöröülök
2011. júl. 30. 05:50
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok féltékeny rá. Sohase voltam :) Amúgy pedig lehet hogy kavart vele a pasid, csak másabb ék-lmény lehetett a mama. Aztán pedig már nem vagytok együtt. Ő nem szeret. Ne fuss olyan után akit nem érdekelsz.
2011. júl. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*Féltékeny vagyok*Bocsi
2011. júl. 30. 05:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is betegesen féltékeny vagy.

Az exed a mostohaanyádra úgy reagál, mint egy ismerösre, rád meg, mint egy exre, akivel össze van veszve.

Ha amikor együtt voltatok, akkor is féltékenykedtél, meg cirkuszoltál, akkor ne csodálkozz.

2011. júl. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mikor együtt voltunk nem voltam ilyen féltékeny mint most mikor ár nem vagyunk együtt
2011. júl. 30. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!