Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Érted miért nem engedi anya?...

Érted miért nem engedi anya? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok...kb 1 éve szerettem volna 2 hörcsögöt.Meg is vehettem őket,3 hétig minden rendben volt,rendesen tartottam (etettem,takarítottam) őket,foglalkoztam velük.De a 3. héten mindkettő elpusztult...lementem az állatkereskedésbe,ahol vettem őket,és kiderült,hogy fertőzött volt a másik 4 hörcsög is,azok is elpusztultak.De nem ez a gond,hanem most szeretnék megint egy hörit,erre anya nem engedi,mondván :

" Nem vagy felelősségteljes "


???


2011. júl. 30. 14:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
És elmagyaráztad neki, hogy fertőzöttek voltak?
2011. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
első vooltam: ha nem hiszi el, akkor meg vidd le az állatkereskedésbe és kérdezze meg, ha azt se akarja akkor hivasd fel vele az állatkereskedést, ha azt se akarja akk nem tudom
2011. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Persze,még aznap mikor hazamentem az állatkereskedésből,el is meséltem neki.
2011. júl. 30. 15:03
 4/15 A kérdező kommentje:
Vagy csak lemegyek a p*csába hétfőn...(elnézést) és megveszem a hörcsögöt.Úgysem tud semmit tenni ellene,bántani nem fogja,elvitetni sem...állatbarát,csak nem tudom ezt honnan vette.
2011. júl. 30. 15:04
 5/15 anonim válasza:
első voltam: így van, ez ám a hozzáállás. én is ilyen vagyok....xD
2011. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

XD

De hát na...pont azért szeretnék egy kisállatot,hogy gondoskodhassak róla.Örüljön neki,hogy nem gyereket akarok. :DD

2011. júl. 30. 15:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért nem akarja mert hangosak voltak éjjelente?? (:-D) Mert rágják a ketrec szélét, nekem a tengeri malacaim csinálták ezt.. Lehet téged nem zavar éjjel viszont anyudat meg igen.. Vagy ha a te szobádban vannak és nem hallatszik át, akkor meg nem tudom, lehet nem szereti a höriket.. Szerintem ne hozzál hétfőn másikat
2011. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha van spórolt pénzed, és rászánod, akkor szerintem vágj bele, én is ezt tenném a helyedben, hiszen az előzők ezek szerint nem a te hibádból pusztultak el, te mindent jól csináltál.
2011. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát,nálam voltak,és ha olyan hangosak lettek volna,hogy áthallatszik hozzá,akkor nem tudtam volna aludni tőlük...:)

Amúgy nem értem a gondolkodásmódját!Neki is volt már hörije,szereti őket. :S

2011. júl. 30. 15:08
 10/15 A kérdező kommentje:
15:08 köszi a bíztatást,igen van rá pénz,már 1 hete félretettem...hát legalábbis mindent megpróbáltam jól csinálni.Minden nap kaja,friss víz,4-5 naponta pucoltam őket.
2011. júl. 30. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!