Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen családnév áll a képen?

Milyen családnév áll a képen?

Figyelt kérdés

Komoly fejtörést okoz ez a név: [link]


néhai Málovics Katalni, esetleg Kálovics Katalin...?! nem tudom eldönteni. Abból indultam ki, hogy az M-betű a családnévnél eltér az alatta lévő K-tól, szóval Kálovics csak erős belemagyarázással lehet. A településen egyébként mindkét név előfordul. Mit gondoltok?


2011. dec. 8. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem Málovics...
2011. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is.
2011. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megerősítettetek!
2011. dec. 8. 21:06
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Málnics Katalin. Nincs benne o betű. Valamikor én is így tanultan írni a betűket.
2011. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
én nem látom hogy Málovics lenne..A végén nem cs betű van,és nem látom hogy lenne az L után O betű..Az M betű is kétséges,ha megnézed a N betűt..Nem .Legtöbb ember az N és az M betűnek a kezdő szárát mindig ugyanúgy írja..Vagyis ha az első N (néhai( akkor a következőnél az M betűnél is hosszú szárral kéne indulnia..H vagy B betűs vezetéknevek vannak??
2011. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Málnics sem lehet,mert az N betűk nem egyformák..Egyformának kéne lenni az azonos betűknek..(közel egyformának) és ezek még meg sem közelítik egymást..
2011. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Még valamit.Aki leírta a nevet az a személy nagyon bizalmatlan,és érzelmileg ingadozó(gyenge,szelíd) ember lehetett(lehet)..Ez mutatja a betűk fokozatos méretcsökkenése..
2011. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Málnics szerintem
2011. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! a kérdésben szereplő név egy házassági anyakönyvi kivonatban található, úgyhogy abból el tudtam most jutni a szülőkig, itt már tisztábban látszanak a magánhangzók: [link]


Malnic-ot néztem, hátha létező név, de az imehrvatsko portálon nem adott ki találatot. szóval a születési anyakönyvi kivonatban már jobban látszik, asszem Málovics lesz a név!

2011. dec. 8. 21:22
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
de lehet Málnics,sőt szerintem biztos az.Az hogy a vezetéknév középső n-je nem egyforma a keresztnév utolsó n-n-jével,pont azért van amit írtál;elrágja a szóvégi betűket.Mellesleg a jobbra dőlő írás általában ambiciózus alkatra utal,általában vendéglátósok,üzletemberek írnak így.
2011. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!