Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ugy érzem a párom anyukája...

Skata kérdése:

Ugy érzem a párom anyukája nemigazán tud elfogadni 3 éve járok a fiával és már eggyütt lakunk de ugy érzem nem tud elfogadni alig beszélget velem és volt időszak mikor piszkált a mükörömmel a hajfestéseel stb miért? A mai napig is

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Anyósnál éltek? anyós egyedül van, mármint elvált vagy özvegy? Sokszor az egyedülálló anyós pajtik ilyen utálatosak a menyükkel. Úgy érzik, elvették tőlük életük értelmét...
2011. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Mert féltékeny,hisz 'elveszed" a kisfiát...


anyák 90%-a ilyen sajnos

2011. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ááá, mi együtt sem tudunk élni az anyuka miatt. 5 éve alkotunk egy párt és érzelmileg zsarolja a kisfiát. Szerintem ezért lépett le a volt felesége a 2 gyerekkel is, nem azért mert lot.ó lett volna. (mindenkinek ezt a verziót adják be) Karácsony előtt felhívtam kellemes karácsony kívánni és elmondtam neki, hogy már ideje lenne hogy együtt élhessünk (37 - 35 évesek). A reakciója az volt, hogy "Tudom, hogy az a baj, hogy még élek!" "Belegondoltál hogy mi lenne velem ha itt hagyna?" Bele. A franc essen bele! 58 évesen akkora k.rva, hogy mindig más keféli. Nehogy már ne boldoguljon a fia nélkül! Ezt csak azért írtam le, mert elragadtattam magam. Bocsi.
2011. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Te hogyan viselkedsz vele szemben? Ennek ellenére is kedves vagy vele, és udvarias?


Neked kell alkalmazkodónak lenned. Lenyelni az ő piszkálódásait, hiszen te vagy az új tag a családban. Légy vele kedves, persze ne kétszínű, próbálj a kedvére tenni.


De gondolom ezt csináltad három évig. Az már egy másik kérdés, hogy ő miért piszkál ennek ellenére is. Az már valahol abnormális (akár özvegy, elvált, vagy még házas anya részéről is) hogy nem meri "elveszteni" a kicsi fiát. Ha minden anya ilyen lenne, és nem engedné a fiát házasodni, neki sem lenne férje.


Vagy próbálj meg vele beszélni. Mondd el neki, hogy attól, mert te együtt vagy a fiával, nem fogod tőle elvenni. Csupán ez az élet rendje, hogy az emberek ismerkednek, és párkapcsolatban élnek.

2011. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért vetetted el a babát is?
2012. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!