Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy találjam meg?

Hogy találjam meg?

Figyelt kérdés

Anyukámmal élek együtt,mert apám születésem előtt elhagyott minket,viszont úgy érzem,már elég idős vagyok ahhoz,hogy végre megismerjem a vér szerinti apámat.

Csak az a baj,hogy fogalmam nincs,hogyan kezdjek hozzá,hisz semmi kiindulási pontom nincs...Anya vezetéknevét adták nekem,úgyhogy még ennyivel sem tudok előrébb haladni.

Viszont anyukámat ebből szeretném kihagyni,mert ha apámról faggatom,mindig tereli a szót.

Nem is muszáj találkoznom vele,csak egy nevet vagy egy fotót szeretnék,de nem tudom hogyan.

Ha van valakinek ötlete,kérem írja meg.


2012. márc. 9. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Apukád azért hagyott el, mert nem kíváncsi rád, én hálát adnék annak aki nevelt, és ezt az embert nem keresném:)

De megértem, hogy kícáncsi vagy. Tesómnak sem apu az igazi apukája, egyszer mondta, hogy megszeretné keresni az apukáját, erre anyukám csak annyit mondott 'Oké, de a legelső börtönbe keresd'

2012. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig muszáj lesz édesanyádat megkérdezni. Más honnan tudná? Talán nem is biztos benne, ki az édesapád, akkor mondjuk hiába.

A neve is talán kevés kiindulópontnak, de anélkül eleve lehetetlen a nyomára bukkannod. Egyébként szerintem ha ennyi év alatt nem keresett, nem tudom, mi értelme van kutatni. Még a nevére sem vett...

2012. márc. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen keresd meg valahogy. Nem tudhatod mi volt a szüleid közt, apukád milyen érzésekkel távozott...adj egy esélyt, aztán ha csalódsz abban amilyen ember, nem keresed többé...

23N

2012. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szabopeterlajos67 válasza:
Keresd addig amíg ott nem lesz
2012. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kezdtetnek ott van a szülinapod, abból vissza lehet számolni. kb hány éves volt anyud mikor fogantál, hol lakott, kik voltak az ismerősei, aztán ha anyud nem is mondja el talán ők tudják kivel járt akkor anyukád. sokat kellesz majd utána járni, és biztos nem két fillér lesz, ha valami sikerült írj nekem privit.remélem elég kiiduló pont ez is, bár csak próbáltam logikusn gondolkodni. majd szólj mi lett. drukkolok, hogy megtaláld, és ne csalódj tul nagyot.
2012. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!