Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért utál ennyire?

Miért utál ennyire?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem bírom tovább: apám utál engem. Az előbb kimentem a konyhába ennyi valamit, ő elővettem nekem a tegnapi húst, meg a sült krumplit. Felét megettem, de olyan ízetlen, és száraz volt. Kivittem, hogy nem kérem. Erre elkezdett velem üvöltözni, hogy neked jót se lehet tenni. Állandóan piszkál, semmi jót nem tudok neki tenni, ha este odamegyek hozzá tv-zni hozzám se jól, másnap meg olyat mond, hogy megint hozzá se szólok. Nem bírom tovább, már elegem van belőle. :(

2012. ápr. 15. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van,csak én meg mostanában minden létező emberrel összeveszek a földön.Kerüld,ennyi.Amúgy ha ez vigasztal,az én apám sem szeret,én sem őt,lehet így is élni.Addig volt bunkó velem,amég el nem távolított magától teljesen és már nem érdekel,nem érzek iránta semmit.Nem kívánom ezt nektek,csak van ilyen is.Amúgy lehet,hogy csak gondjai vannak a munkahelyen és rajtad vezeti le.Bár ez is elég nagy bunkóság,majd lenyugszik.
2012. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én nem akarok eltávolodni tőle, mert nagyon szeretem, de úgy látom, ő nem.
2012. ápr. 15. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
mondjuk lehet hogy égésznap melózik apud és örül ha tw zni nyugodtan bír próbálj nyitni fel és nem bunkó modjara mindenek az alapja a kommunikáció tehát lehet hogy valami idegesíti és te úgy latod hogy téged nem bor beszélgess el vele.
2012. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!