Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Családfa

A kérdés

Ciki dolog otthon a pucérkodás? Kinél hogy van ez otthon a családban?

Én szeretek meztelen lenni és érdekel kinél hogy van otthon ez a dolog menyre ciki vagy épp menyire elfogadott!

Keress kérdéseket hasonló témákban: otthon, meztelen

2012. aug. 23. 09:57  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4 5 6 7

Én egyedül sem szoktam meztelenül járkálni otthon, mert úgy nem érzem jól magam.

Családi körben senki sem csinál ilyet, úgyhogy furcsán nézek emberekre akiknél ez általános dolog.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/68Időpont 2012. aug. 23. 10:01 Privát üzenet

Ha ketten vagyunk otton párommal,mi is meztelenül vagyunk (nem,nem unt még meg)

egyéb családtag előtt nem lennék,nem illik

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/68Időpont 2012. aug. 23. 10:01 Privát üzenet
otthon nagyon szégyellős voltam, de mióta összeköltöztünk a párommal (és főleg hogy dög meleg van), alig van rajtam ruha, néha egész nap egy szál bugyiban vagyok, meg most is meztelenül gépezek. De mondom, mikor a szüleimmel laktam akkor nem volt ilyen, maximum melltartóig

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/68Időpont 2012. aug. 23. 10:04 Privát üzenet
Nem tartom magam prűdnek, de nem érzem jól magam a szürke hétköznapokban csak úgy meztelenül. Hiányos öltözetben annál inkább. Például fürdés után puszta törölközőben simán bejárom akár a kertet is.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/68Időpont 2012. aug. 23. 10:05 Privát üzenet

Ha párommal vagyok, előfordul, bár alulra többnyire mindig veszek valamit, úgy nem érzem jól magam ha teljesen meztelen vagyok. De szülők, stb. előtt soha, már egész kiskoromtól nagon szégyenlős vagyok.

De pl. unokatesómék meg simán mesztelenkednek családon belül, egymás előtt.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/68Időpont 2012. aug. 23. 10:11 Privát üzenet
én mindíg meztelenül alszom, nyáron a meleg miatt ki is vagyok teljesen takarózva, a házba nem igazán szoktam meztelenül járkálni, de pólót ritkán hordok itthon. 19/F

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/68Időpont 2012. aug. 23. 10:36 Privát üzenet
Szerintem szokás kérdése, nincs olyan, hogy ez vagy az "ciki"...

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/68Időpont 2012. aug. 23. 10:41 Privát üzenet

Nálunk sosem járkált senki meztelenül.

Szerintem nem egészséges dolog, hogy egy felnőtt lány meztelenül járkál az apja előtt.

Bár egyéb kultúrákban ez elfogadott.

Most, hogy összeköltöztünk a párommal, akkor sem járkálunk meztelenül, pedig egyikőnk sem szégyenlős.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/68Időpont 2012. aug. 23. 11:02 Privát üzenet
Nálunk ez egyáltalán nem megszokott, nyáron van olyan, hogy csak egy szál alsóneműben üldögélünk, de akkor sem ruha nélkül. Csak én nem tudom ezt elképzelni, hogy leülök reggelizni, erre pedig apám elsétál előttem és szembenézek a nemi szervével? Vagy épp testvérem pucér seggével?

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/68Időpont 2012. aug. 23. 11:40 Privát üzenet
Én alapvetően nem szeretek meztelenül flangálni. Nem is szeretem a testem, meg tapad is össze, mert izzadós típus vagyok, egy melltartó-bugyi kombó mindig van rajtam. Egyébként mi a családban nem szoktunk, párommal sem annyira, csak ha szex után fekszünk egymás mellett az ágyban :D. De amíg csak a pár van meztelenül egymás előtt, azt nem tartom cikinek. Viszont nekem az sok, ha egész család nudizik. Nem azt mondom, hogy erőltetve el kell takarni magunkat, de azért nekem vannak határok.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/68Időpont 2012. aug. 23. 12:04 Privát üzenet
1 2 3 4 5 6 7

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen jó kis paraszti, rusztikus kajákat lehet csinálni a következő hozzávalókból: sajt, kolbász, szalonna, sonka, hagyma, tejföl, burgonya, tészta meg pár dolog ami általában...
Milyen dolog az, ha egy szölő otthon minden szarnak lehordja a gyerekét (szó szerint és elég gyakran), de a külvilág felé meg azt a benyomást kelteni, hogy az ő gyereke a legtökéletesebb?
Volt már valamilyen, kicsi dolog ami miatt lecsesztek otthon? Nem nagy dolgokra, inkább ilyen fél viccesekre gondoltam
Nem tiszta a továbbtanulási pontok kiszámításával pár dolog nekem. Aki otthon van benn, tudna segíteni? Lenn a részletek
Van olyan dolog ami otthon elkészíthető és mondjuk vaterán el lehet adni?
Az normális dolog szerintetek, ha máshol jobban érzem magam, mint otthon?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Családfa rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!