Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ciki dolog otthon a pucérkodás...

Ciki dolog otthon a pucérkodás? Kinél hogy van ez otthon a családban?

Figyelt kérdés
Én szeretek meztelen lenni és érdekel kinél hogy van otthon ez a dolog menyre ciki vagy épp menyire elfogadott!

2012. aug. 23. 09:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
93%

Én egyedül sem szoktam meztelenül járkálni otthon, mert úgy nem érzem jól magam.

Családi körben senki sem csinál ilyet, úgyhogy furcsán nézek emberekre akiknél ez általános dolog.

2012. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
77%

Ha ketten vagyunk otton párommal,mi is meztelenül vagyunk (nem,nem unt még meg)


egyéb családtag előtt nem lennék,nem illik

2012. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
85%
otthon nagyon szégyellős voltam, de mióta összeköltöztünk a párommal (és főleg hogy dög meleg van), alig van rajtam ruha, néha egész nap egy szál bugyiban vagyok, meg most is meztelenül gépezek. De mondom, mikor a szüleimmel laktam akkor nem volt ilyen, maximum melltartóig
2012. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
91%
Nem tartom magam prűdnek, de nem érzem jól magam a szürke hétköznapokban csak úgy meztelenül. Hiányos öltözetben annál inkább. Például fürdés után puszta törölközőben simán bejárom akár a kertet is.
2012. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
90%

Ha párommal vagyok, előfordul, bár alulra többnyire mindig veszek valamit, úgy nem érzem jól magam ha teljesen meztelen vagyok. De szülők, stb. előtt soha, már egész kiskoromtól nagon szégyenlős vagyok.

De pl. unokatesómék meg simán mesztelenkednek családon belül, egymás előtt.

2012. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim válasza:
93%
én mindíg meztelenül alszom, nyáron a meleg miatt ki is vagyok teljesen takarózva, a házba nem igazán szoktam meztelenül járkálni, de pólót ritkán hordok itthon. 19/F
2012. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem szokás kérdése, nincs olyan, hogy ez vagy az "ciki"...
2012. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk sosem járkált senki meztelenül.

Szerintem nem egészséges dolog, hogy egy felnőtt lány meztelenül járkál az apja előtt.

Bár egyéb kultúrákban ez elfogadott.

Most, hogy összeköltöztünk a párommal, akkor sem járkálunk meztelenül, pedig egyikőnk sem szégyenlős.

2012. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk ez egyáltalán nem megszokott, nyáron van olyan, hogy csak egy szál alsóneműben üldögélünk, de akkor sem ruha nélkül. Csak én nem tudom ezt elképzelni, hogy leülök reggelizni, erre pedig apám elsétál előttem és szembenézek a nemi szervével? Vagy épp testvérem pucér seggével?
2012. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
87%
Én alapvetően nem szeretek meztelenül flangálni. Nem is szeretem a testem, meg tapad is össze, mert izzadós típus vagyok, egy melltartó-bugyi kombó mindig van rajtam. Egyébként mi a családban nem szoktunk, párommal sem annyira, csak ha szex után fekszünk egymás mellett az ágyban :D. De amíg csak a pár van meztelenül egymás előtt, azt nem tartom cikinek. Viszont nekem az sok, ha egész család nudizik. Nem azt mondom, hogy erőltetve el kell takarni magunkat, de azért nekem vannak határok.
2012. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!