Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ciki dolog otthon a pucérkodás...

Ciki dolog otthon a pucérkodás? Kinél hogy van ez otthon a családban?

Figyelt kérdés
Én szeretek meztelen lenni és érdekel kinél hogy van otthon ez a dolog menyre ciki vagy épp menyire elfogadott!

2012. aug. 23. 09:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim válasza:
89%
Mi itthon szoktunk meztelenül lenni, de nem úgy hogy egész nap úgy vagyunk vagy ilyesmi, hanem pl meztelenül megyek el a fürdőszobáig zuhanyozni, hasoonló...
2012. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
80%
én nem meztelenkedem. Nincs olyan alakom, hogy bárki előtt mutogassam, de ha lenne, akkor sem, mert mondjuk apám előtt nem szívesen vetkőznék le. Meg nem ez a normális. Mondjuk fürdőruha még belefér.
2012. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
88%

Én nem szeretek meztelenkedni. Anyukám mániásan rohangál bugyiban meg melltartóban ha csak a család van itthon. Nekem már néha ez is sok. Ha csak párommal vagyunk kettesben, ő gyakran rohangál pucéran, ami engem idegesit, és el is jutottam arra a pontra, hogy annyira természetes a látványa, hogy már nem hoz lázba, ha meglátam meztelenül ( pedig régebben elég volt meglátnom, és kész voltam :D)


DE! Barátnőm panaszkodott, hogy anyósáéknál ez teljesen természetes. Anyós meztelenül flangál akkor is, amikor ő ott van. Náluk annyira természetes, hogy bejártak a fürdőbe amikor a barátnőm meg a párja tusoltak, v az anyuka bement, amikor a 25 éves fia a nagydolgát végezte...szerintem ez már túl sok.

2012. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
87%

Szülők előtt felnőttként már nem meztelenkednék.

Egyébként pedig 2 okból nem járkálnék meztelenül a lakásban.

1., belátni, egymás torkában vannak a panelok, nem örülnék neki, ha meglátnának, így ritkán, villámgyorsan, magamat takarva szoktam néha meztelennül kiosonni.

2., Az, hogy pl. leüljek arra a székre bugyi nélkül, amire előző nap az utcai nadrágomban ültem, kizárt. Nem túl higiénikus. Arról nem beszélve, hogy van egy kutyánk is, bármennyit takarít az ember, azért találni szőrt...

2012. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
89%

Csakis párom előtt, vagy egyedül vagyok meztelen.

Ha lesz gyerek, előtte nem leszek az.

2012. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim válasza:
87%
Szerintem ez attól függ hogy kit hogy neveltek. Mert ha gyerekkorban a kisgyerek azt látja hogy meztelenül vannak otthon a szülők akkor ezt felnőtt korban természetesnek veszi. :)
2012. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
84%
Anyukámmal nem csinálunk gondot ebből, vele simán bemegyünk egy öltözőbe is strandon is például. Apukám már jó ideje (mióta kamaszodom) nem látott meztelenül, viszont ilyenkor nyáron én is legtöbbször melltartó-tanga párosban járok itthon, csak azért mert apa itthon van, én meg kimegyek a konyhába inni, nem veszek fel semmit, "nehogy meglásson" alapon. Teljesen meztelenül nem szeretek lenni, de fehérneműben ültem végig az egész nyaramat kb. A párommal sem szoktunk teljesen meztelenül lenni, viszont vele is legtöbbször bugyi-melltartóban fekszem az ágyon, ő is csak alsógatyában van. Persze télen ez más, nagyon fázós vagyok, és hiába fűtjük be a lakást 25-26 fokosra, nekem megmarad a hideg érzetem, és 2 vastag zokniban, hosszú nadrágban, hosszúujjúban és pulcsiban szoktam ülni általában. Viszont ha a fürdőszobából át kell sétálnom a szobámban meztelenül, abból sem csinálok gondot.
2012. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
85%
nálunk egyáltalán nem elfogadott. fiúknál a leglengébb öltözék az alsógayta, lányoknál a hálóing lehet... szívszélütést kapnék, ha sógorom meztelenül rohangálna előttem...
2012. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
88%
Én egyedül simán pucérkodok otthon addig,amég gyorsan föl nem veszek valamit.Amúgy meg nem tudnám elképzelni,hogy órákig pucér vagyok.Szerintem az gáz.
2012. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
82%

nálunk sosem volt divat. még a legnagyobb melegben is volt rajtunk legalább egy bugyi és ujjatlan pamuthálóigszerű cucc :D

a fiúkon meg boxer minimum.


egyrészt így higiénikus, másrészt meg senki sem kíváncsi a másik himbálózó testrészeire :D

néha fürdés előtt-után pucéran körbefutok a lakásban, mert keresek valamit, ami azzzzonnnal kell :) de amúgy nem, mert akkor folyamatosan merevedése lenne szegény uramnak :D

2012. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!