Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ciki dolog otthon a pucérkodás...

Ciki dolog otthon a pucérkodás? Kinél hogy van ez otthon a családban?

Figyelt kérdés
Én szeretek meztelen lenni és érdekel kinél hogy van otthon ez a dolog menyre ciki vagy épp menyire elfogadott!

2012. aug. 23. 09:57
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
83%
Hát nálunk a melegben sokszor csak bugyi meg melltartó van rajtam is meg anyumon is.. Apumon meg boxer.. Bár inkabb o felvesz valamit, de viszont este van hogy kijon a furdobol es nincs rajta semmi, engem nagyon szokott zavarni pedig kis korom ota ez van.. Anyum nem zavar, van hogy monjuk rajta sincs semmi, de mi eszaka is ruha nelkul alszunk, de rajtam olyankor azert van bugyi, mas nem..
2012. aug. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
84%
Én csak zuhanyzás előtt vagyok meztelen, utána meg már törölközőt teerek magamra. Alsóneműben szoktam járkálni a lakásban. Egyáltalán nem ciki ez a családban, de ettől függetlenül ruhában szoktunk lenni.
2012. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
52%

Ahogy végig olvastam a válaszokat elcsodálkoztam, senki nem ismeri a fürdőköntös nevű ruhadarabot?

Az utolsó hozzászóló említette meg egyedül hogy magára teker egy törölközőt.

Akik azt írták: nem szeretnek meztelenkedni de mégis ezért-azért kirohangálnak a fürdőszobából ilyen olyan indokkal.

Ha én be megyek a fürdőbe és amit le veszek nem akarom újra felvenni -mert az már szennyes- magammal viszem a váltást vagy a törölközőben közlekedem.

Kissé álszentnek tűnik a dolog???!

Mi egyébként nem meztelenkedünk és ez nem vallás vagy szégyenlősség függvénye. Ami intim az maradjon mindenkinek a sajátja, és be tartjuk a másik méltóságára vonatkozó

határokat. A párommal persze együtt is fürödtem amíg nem voltak gyerekek és ha egyik sincs otthon -nyaralás vagy nagyszülőknél vannak- lengébben vagyunk. Leülni én sem szeretek pucéran mert nem tartom higénikusnak.

Aludni boxerben szoktam de ebben a melegben van hogy csak egy nyirkos törölköző van rajtam. Ilyenkor bezárom a szoba ajtónkat éjszakára ne hogy ránk nyissanak a gyerekek. Szerintem tekintély romboló ha a gyerekeim látják a szüleiket meztelenül. Mi már nem vagyunk olyan nézni valóak a fiatalság szemében, mint a velük azonos korú szép testűek. Mi már csak ruhában vagyunk mutatósak, érdekesek.

2012. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
48%

igen, szoktam néha, hiszen az én otthonom, azt csinálok benne, amit akarok, amíg másoknak nem fáj...

ha meg fáj valakinek, akkor ne járkáljon fel hozzám

2012. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
22%
Amióta felszedtem jónéhány kilót, azóta szeretek meztelenül lenni otthon (egész nap a kényelmetlen szűk ruhákban vagyok, még fűzőt meg testleszorítót is hordok, hogy ne legyen nagyon feltűnő a hájam). Otthon ezt aztán kompenzálom rendesen... A fiam még kicsi, neki ez természetes (na persze remélem érezni fogom, mikor jön el a pillanat, amikor majd előle is illik beburkolózni). A párom meg néha követi a példámat, de többször inkább nem. De meg még sosem szólt érte.
2012. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
65%
Legalább egy bugyit vennél már fel a gyerek előtt ember...
2012. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
28%
Ciki, nem ciki, nálunk ajtón belül ruha nélkül. Még soha nem volt belőle probléma. Ha kocsba marad valami és sürgős, este még az udvarra is leszaladok. Családon belül meg van szokva. Senki nem azt nézi kinek mi lóg, mi remeg.
2012. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
77%
Én azt nem tudom elképzelni, hogy ha valaki becsenget hozzátok, akkor annak is meztelenül nyitjátok ki az ajtót, mert nektek ez természetes? Vagy akkor ugrik az egész család ruháért és kapkodva felöltöztök? Mert nálunk ez nem lenne megoldható, hisz akárki becsengethet. Vagy például a lányomnak a barátja gyakran jön hozzánk a lányommal együtt, nekik ugye kopogni sem kell, csak bejönnek az ajtón, mi meg ott állnánk meztelenül, hát baromi égő lenne. Vagy hozzátok a kutya se jár? Vagy csak bejelentéssel mehetnek? Ezt sem tudom elképzelni... Hozzánk van, hogy átkopog a szomszédasszony, hogy adjak már két tojást, mert nem lett elég a palacsintába, vagy akármi ilyen apróság lehet, amiért az emberek mennek egymáshoz. És ez egy nagy város kertváros részében van. Meg hiába magas a kerítés, a kapun belátni, biztos nem flangálnék meztelenül a kertben, hiába a sajátom, engem ne nézegessenek.
2012. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
94%

Anya-apa 45 éves , bátyám 24 ,nővérem 22 én pedig 14.

Nem szokásunk nudizni ,a bátyám mindig normál ruhában van , a nővéremnek és nekem általában póló+melltartó kombó szokott lenni itthon, apa szokott még alsónadrágban mászkálni , ami rohadt ciki ha átjönnek a haverjaid . :D

2012. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
91%

29/29 Ezt neked írom!

Én is apa vagyok, ás többek között van lányom is. Ha átjön valaki a gyerekeim haverjai közül, esetleg barátnő, már nem flangálok fürdőgatyában sem, ha nem felveszek valami lenge rövid gatyát mert nem akarom leégetni a gyerekeimet.

Ez a minimum amit értük tehetek.

2012. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!