Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ciki dolog otthon a pucérkodás...

Ciki dolog otthon a pucérkodás? Kinél hogy van ez otthon a családban?

Figyelt kérdés
Én szeretek meztelen lenni és érdekel kinél hogy van otthon ez a dolog menyre ciki vagy épp menyire elfogadott!

2012. aug. 23. 09:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
92%
30-as. :D Valahogy ez az én apám fejében nem fordul meg... :|
2012. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim válasza:
63%
Szerintem nem ciki ha meztelenül vagy otthon az már sztem igen ha pl a függöny nincs behúzva :/ vagy családtag elött de kinek mi a ciki.én jól érzem magam úgy max felkapok egy köntöst ha csengetnek azt annyi.Ha jólérzed magad és kényelmesnek tartod azt ajánlom hajrá :)
2012. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk apum az addig, ameddig be nem ér a fürdőből a szobába, ha anyum elfelejti a köntösét, akkor Ő is, én csak akkor szoktam, ameddig reggel felöltözök, tesóm meg egyáltalán. De am a családba tesómon kívül mindenkit láttam meztelenül, és? Nyáron meg fiúknak alsógatya, lányoknak bugyi + top a minimum. Am amikor itthon vok, nagyrészt bugyiban és topban.
2012. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
96%

Nem szoktunk itthon egymás előtt meztelenkedni, nyáron, ha nagyon meleg van, akkor is fürdőruha! A párommal se hiszem, hogy meztelenül fogunk rohangálni, főleg nem szülők vagy gyerekek előtt. Zuhanyzás után meg fürdőköntösben vagyok.

Amúgy azért sem járkálnék meztelenül itthon, mert a bátyámhoz (22) valamikor szoktak jönni a barátai, vagy együtt jönnek haza valahonnan, ők biztos örülnének neki, de nekem (18) elég kellemetlen lenne szembetalálkozni velük! :)

2012. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk a meztelenkedés egyáltalán nem volt elfogadott.

El sem tudom képzelni apámat egy szál f@szban szaladgálni :DDD.Ettől nem lettem prűd ,de nem érzem jól meztelenül legalább egy bugyi van rajtam,ha nagy is a meleg.

Viszont az exem szülei,akiket a mai napig nagyon szeretek...ők elvoltak fehérneműben is egész nap.

Itt még az anyósommal nem is volt gond,de az apósom "fecskéitő" ...pffff ,aztán az exem elmondta nekik,hogy engem ez zavar és onnantól fogva odafigyeltek erre!

Ha ott voltunk akkor normális ruhát vettek fel!

Jó fejek voltak nagyon!

2012. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
87%
Barátommal lakom több éve, nekem szinte mindegy, hogy ruhában e vagy anélkül, pl aludni ruha nélkül szoktam, aztán vmikor nap közben felöltözünk, vagy nem. :D
2012. nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
91%
Soha nem szoktam a családom előtt meztelenkedni. És a többiek sem.
2012. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
45%

"belátni, egymás torkában vannak a panelok, nem örülnék neki, ha meglátnának, így ritkán, villámgyorsan, magamat takarva szoktam néha meztelennül kiosonni."


Függöny? Ha ég a villany bent, sötétítő? Redőny? Szexelni se szoktatok, mert meglátnak? Csak a wc-ben, mert ott nincs ablak?

2012. dec. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim válasza:
78%
Ez csak szokás kérdése. én most egyedül lakom, ha be van húzva a függöny és nem fázom, órákig elvagyok meztelenül. (Bár ha leülök, teszek magam alá törülközőt.) Amúgy meg családban ha együtt utazunk valahova, sokszor valami sporteseményre simán átveszek a bugyit-melltartót is bárki előtt. (Értsd bármelyik családtagom vagy bárki az 5000 másik tájfutóból, aki szintén ott öltözik.) Nem magamutogatásból, nem is nézegetjük egymást, de ha kint vagyunk egy mezőn és az öltözőhöz egy kilométeres sor áll nem fogom kivárni, hanem átöltözöm. Nekem ez így normális.
2012. dec. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
47%
Hát, én nem igazán szeretek meztelenül lenni, de ez mindenkinek a saját érzéseitol fug:)
2012. dec. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!