Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ciki dolog otthon a pucérkodás...

Ciki dolog otthon a pucérkodás? Kinél hogy van ez otthon a családban?

Figyelt kérdés
Én szeretek meztelen lenni és érdekel kinél hogy van otthon ez a dolog menyre ciki vagy épp menyire elfogadott!

2012. aug. 23. 09:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
66%

A szüleimmel együtt falun élek egy jól szigetelt lakásban, ahol a nyári legnagyobb melegben is csak max 26 fok van. Ezért egyikünk sem érzi szükségességét annak, hogy meztelenül/fehérneműben flangáljon. Simán elvagyunk rövidnaciban és pólóban.

DE nálunk külön van a wc a fürdőszobától, viszont mosdókagyló csak a fürdőszobában van. Szóval miután wc-zünk, simán bemegyünk a fürdőbe kezet mosni, akkor is, amikor a másik fürdik. Nálunk tök természetes, hogy ilyenkor totál meztelenül látjuk egymást.

16/L

2013. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim válasza:
81%
Valamilyen családban így szokás valahol meg nem. Valahol cikinek számít valahol nem. Szerintem nyugodtan lehetsz meztelen ha nem zavar
2013. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
96%

nálunk anyám meg két nővérem szokása a házon belüli meztelenül való járkálás....én és apum lehet, hogy prűdek vagyunk, de mi sose mászkálunk fehérneműnél kevesebb "ruházatban" itthon. Engem még az is zavar, ha fehérneműben látnak.

15l

2013. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
84%

Otthon max rövidnadrág, topban járkálok, nálunk itthon mikor egyedül vagyunk a párommal, csak a fürdőszobáig meg vissza rohanunk meztelenül. Èn így nevelkedtem, sosem tudnèk pucèran hosszabb ideig rohangálni.

22N

2014. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
56%
En mindig puceran vagyok otthon. A baratnomon mindig van valami.
2014. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk fürdés előtt van eszeveszett meztelenkedés..

Imádom a gyerekeim kis édes rohangálását nézni ruha nélkül!!!Nem kell betegnek nézni..:D A lányom 3 éves, a kisfiam 15 hónapos.Nálunk ez ilyen esti szeánsz..fürdés előtt még jól körberohanják meztelen popóval a lakást! :D Meg a kicsi még pelusos, így ilyenkor tud szellőzni is kicsit a bőre.

Férjemmel nem vagyunk szégyenlősek, simán flangálunk egymás előtt ruha nélkül..de úgy általában nem rohangálunk így..Mi is fürdés előtt szoktunk ruhát válogatni meztelenül.

Nyáron viszont gyakran nem bírom elviselni a ruhát magamon gyakran fekszek bugyiban, párom meg alsógatyában..

2014. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 politika válasza:
83%
Én nem szoktam,de az én vagyok.Ha úgy érzed magad jól akkor miért ne!De hány éves vagy?Attól is függ4
2014. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
74%
A férjem nagyon szeret itthon meztelen lenni, mert neki mindig melege van, de én nem, mert szégyellősebb vagyok, és fázósabb - gyerek nincs, úgyhogy nem zavar vele senkit, én meg szeretek gyönyörködni az alakjában :)
2014. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim válasza:
85%

Ha az elvárásoknak valaki -úgy érzi megfelel-akkor szívesen mezítelenkedik esetleg társaságban is...Ha valaki -úgy érzi nem tökéletes-akkor kevésbé,tehát ez mindenkinek azt mutatja,hogy elégedett-e /vagy nem/ önmagával.Ha valaki egyedül él,akkor az más,ott sokan lehetnek mezítelenek az egyedüllétben is.

Én még nem láttam mezítelenkedő kerekesszékest,pedig sokat vagyok a munkámnál fogva közöttük.Ez azért érdekes,és sokat elmond.

2014. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
55%

"nálunk anyám meg két nővérem szokása a házon belüli meztelenül való járkálás"


...és minden bútor ahová csak leteszik a se..üket, színtiszta folyás meg hüvelygomba!!

Gusztusos...

2014. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!