Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Most apámnak miért esett jól...

Most apámnak miért esett jól belém rúgnia még egyet?

Figyelt kérdés

Nem találok munkát fél éve, mióta lediplomáztam. Mindent megteszek hogy legyen munkám, ismerősök, internet, munkaügyi központ, mindent teledobálok az önéletrajzaimmal érdeklődök személyesen, szóval turbó üzemmódban igyekszem állást találni. Mellette nyelveket tanulok és online képzem magam, hogy minél jobb képet mutathassak magamról.

Erre most megkaptam hogy én csak éldegélek itthon miközben pénzt is kereshetnék. Pedig itthon én végzem el öt ember után a házimunkát, ha éppen nem bevásárolok vagy csekkeket fizetek.

Most mit csinálják? Így is el vagyok keseredve hogy nincs munkám, de most még rosszabb :(


2012. aug. 25. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akk mond meg neki, hogy takarítson és segítsen neked munkát találni
2012. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz vele, vagy magyarázd el neki, hogy te állandóan munkát keresel és egy kicsid világosítsd fel őt a jelenlegi magyar helyzetről.

Vagy menj ki külföldre.

2012. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
szerintem addig amíg nem találsz komoly állást,addig vállalj el valami "csicska" munkát is ,mert hát ah tetszik ha nem,pénzből élünk
2012. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miből diplomáztál?


Az a baj, hogy sok helyen a tapasztalat hiánya miatt nem alkalmaznak friss diplomásokat. Csak nem értem így akkor, hogy legyen meg a tapasztalat. Másrészt, akik ott dolgoznak, azoknak is valahol el kellett kezdeni.

2012. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

NE foglalkozz senkivel aki szövegel.

Sajnos akinek régóta van munkája, nem bírja felfogni manapság milyen a munkakeresés.


Én egy évig ültem otthon, beteg voltam nem találtam munkát.

Pedig kerestem ezerrel... a háziorvosom nem akart az istennek sem megnézetni, nem tudtam elképzelni miért csinálja ezt velem mikor szinte négykézláb húztam magam.

Orvost váltottam. Habár a probléma oka még mindig nincs meg, kapok a tüneteimre kezelést.

Jelentkeztem egy OKJ-képzésre, és végzek diákmunkát.

Amíg ilyen állapotban vagyok nem vesznek fel állandóra mert mindig orvosnál vagyok, de így legalább keresek pénzt.

Visszatérve: szerinted miért nem látott el a régi orvosom?

Mert anyósom telebeszélte a fejét hogy én csak azért panaszkodom, mert el akarom tartatni magam a kis fiacskájával.

Az orvos meg persze rögtön neki hitt...


Hidd el, a munkanélkülieken kívül nagyon kevés ember bírja felfogni hogy milyen nehéz az ember dolga ha nem tolják alá a munkát.

2012. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
szard le és húzz el minél hamarabb otthonról. lehetőleg külföldre. ott szaros mosogatóként is többet kereshetsz, mint itthon diplomával.
2012. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is előfordult anno és másnál is hallottam már ilyen sztorit. Tudom, hogy rossz érzés.

Sajnos, aki nincs ilyen helyzetben az nem tudja, hogy milyen nehéz, főleg lelkileg.

Kitartás, apud beszólogatásaival meg próbálj ne foglalkozni.

2012. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az önéletrajzban mindenki kamuzik. Írj be két fiktív céget, kontaktnak add meg az anyukád vagy haverod számát, ahol le tudnak ellenőrizni, hogy jó munkaerő vagy, és máris van tapasztalat.
2012. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Az önéletrajzban mindenki kamuzik. Írj be két fiktív céget, kontaktnak add meg az anyukád vagy haverod számát, ahol le tudnak ellenőrizni, hogy jó munkaerő vagy, és máris van tapasztalat."-Jesszus Isten. Eszedbe ne jusson kamu dolgokat beleírni.
2012. szept. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!