Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti szoktatok meztelenül...

Ti szoktatok meztelenül lenni? Menyire tabu nálatokotthon pl ( anyukátok, gyerekeitek, szülök rokonok ) előtt egymás teste, egymás elött meztelen lenni? Lakótárs, haver barát családtag előtti szégyenlősség? Náltok hogy van ez?

Figyelt kérdés

Jani vagyok 28 éves srác BP-en lakom! én is szoktam otton is ( ha otthon vagyok látogatóba ) pucéran úgy lenni a mai napig is, sőt elég gyakran és nem zavar ha a bármit meglát akárki ,! A lány lakótársam akivel egy albiba lakok is szokott úgy látni! Szeretek meztelenül aludni reggel úgy fözni kávét, és hétvégén, ellelnni úgy meztelen a lakásban vagy néha kimegyek az udvarra!


Nálatok hogy van ez?



2012. szept. 8. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
95%

Én mikor sulis voltam, nyáron imádtam meztelenül aludni, max. egy bugyi volt rajtam, de az, hogy abban főzzem a kávét, vagy csináljam a reggelit, plusz még úgy is egyek azért azt nem. Most képzeld el, ott ülsz pucér fenékkel a konyhaszéken, utána meg valaki leül oda.:)

Mikor nem volt kisgyerekünk a férjemmel, akkor mikor ágyban voltunk, filmet néztünk vagy bármi mást csináltunk az ágyban, együtt voltunk vagy csak összebújtunk, akkor ott meztelenül voltunk, de ez a gyerekünk születése után már nincs így.

2012. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 hájaaa válasza:
86%
Te barátom szatír vagy! Csak szerencsére nagyon az enyhe fajtából!
2012. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
2012. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
42%
Soha nem járkálunk a lakásban meztelenül! Nagyon igénytelen,aki így járkál,főleg mások előtt! Igaz,vannak akikben nincs semmi szemérem érzet.
2012. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
60%
Én is sokszor vagyok pucéron itthon, anyáék is, nálunk kiskoromtól így van. Egyáltalán nem vagyok szégyenlős a csalásom előtt. 22/L
2012. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
92%

Igen szoktam nyáron éjszaka a dögmelegben máshogy nem is vagyok képes elaludni..De amúgy kizárt, hogy itthon bárki előtt is meztelenkedjek, pláne hogy sógorom is itt lakik és nem igazán tolerálná szerintem :D Meg én se hogy meztelenül lássam.

A párommal amikor nála vagyunk szoktunk meztelenül feküdni egymás mellett, de amúgy eszembe nem jutna :D

2012. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
78%

Neha nekem is kedvem van pucerkodni. Hetvegen, itthon vagyunk, senki nem latja, neha elofordul, hogy pucerkodunk, de csak nyaron. Engem parom szoktatott ra a pucerkodasra:D 8 eve puceran alszom:D Most 2 eves a kislanyunk, meg pucerkodunk elotte, de mihelyt eszreveszem, hogy ez zavarja ot, nem pucerkodok elotte tobbet. Szerintem nem baj, hogy latja igy a szuleit. Es csak este meg reggel szokott minket igy latni, meg furdesnel. Mikor elkezdte erdekelni, hogy kinek milye van, akkor 100x elmutogatta, hogy apanak ilyen van, anyanak olyan, neki is olyan...ma mar termeszetes szamara. Szoktunk egyutt furodni-tusolni neha. Hol velem, hol a parommal. Tobbnyire mondjuk egyedul furdik. (Ott vagyunk mellette:D) Ha meztelenul flangalok a lakasban, elhuzom a fuggonyoket. De nem igazan szoktam. Szerintem ugy max 8-10 eves koromig meztelenkedtem csaladtagjaim elott, ugy ertem, ha tusoltam, akkor bejottek pisilni, kezetmosni, fogatmosni, vagy ilyesmi. De aztan mar zavart. Fiutestverem elott kabe addig mutatkoztam meztelen, lanytestverem elott meg egeszen addig, mig el nem koltoztunk otthonrol. Szuleim elott is olyan 8-10 eves koromig. Egyeb rokon elott nem. Suliban mar 3-4. osztalyban ugy oltozkodtem tornadresszbe, hogy ne lasson senki semmit.

Mihelyt eszreveszem, hogy gyermekem zavarja ha minket puceran lat, vagy ot mi puceran latjuk, azonnal megszuntetem az ilyesmit. (Elottem apam sokszor pucerkodott, es nagyon utaltam)

Meg most csokolozni is szoktunk lanyunk elott (szolidan), kifejezetten tetszik neki, hogy anya es apa szeretik egymast, meg tolja is ossze a fejunket:D, de ezt is felfuggesztem, ha latom, hogy zavarja. Masok elott nem szoktunk.

2012. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
89%

Max ha nagyon meleg van,akkor fehérnemű szintig,de nálunk pl annyira tabu ez,hogy már anyám ripakodik is ha melltartóba rohanok át a folyosón vmiért h öltözzek fel, 2 felnőtt bátyám van (pedig ők magasról leszarják mibe vagyok :D)

21/L

2012. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
75%

Hát, ha velem laknál, leszoknál róla. Undorító a meztelen pasi a konyhában, ahogy mindenhez hozzáér. Legyenek már meg a határok az ég áldjon meg! Remélem, megégeti a kávé a farkad és rájössz, hogy nem csak gusztustalan, de veszélyes is!

Szerintem se a lakótársad, sem a családod nem kíváncsi rád! De a legkisebb mértékben sem! Szomorú, hogy téged ez izgat. Kicsit sajnállak is miatta.

2012. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
97%
Az a lényeg, hogy meg legyen beszélve. Akit nem érdekel, hogy pucér vagy, azelőtt pucérkodj, de ha valakit zavar, kapj fel egy gatyát.
2012. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!