Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lehet, hogy össze cseréltek a...

Lehet, hogy össze cseréltek a kórházba?

Figyelt kérdés
Semmiben nem hasonlítok a szüleimre.Apám ,már nem él.Anyasági tesz létezik?

2012. szept. 30. 11:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

DNS-tesztnek hívják. Bárkivel össze tudják hasonlítani. Ha egyezés van, rokonok vagytok.

Amúgy a gyerek nem feltétlenül hasonlít a szüleire.

2012. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
13%

1 Az összecseréltek EGY szó, nem ártana a nyelvtannal többet foglalkoznod.

2. Olyan csak - elég igénytelen - filmekben meg könyvekben van, hogy a gyerekeket elcserélik, a valóságban nincs.

3. DNS teszttel meg lehet állapitani az anya és az apa kilétét is, de igen sokba kerül.

4. A legtöbb gyerek nem sokban hasonlít a szüleire, hanem távolabbi rokonokra, esetleg több száz évvel korábban éltekre.

2012. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
dél-amerikában már volt rá példa, hogy összecseréltek kórházban 2 gyereket. amúgy én se hasonlítok a szüleimre. inkább nagynénémre, meg nagymamámra hasonlítok.
2012. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
De-de, sajnos előfordul, hogy a gyerekeket összecserélik, a tévében is volt egy ilyen eset, igaz ritka. De igaz, hogy a legtöbb gyerek nem hasonlít a szüleikre, szóval attól mert nem hasonlítasz rájuk, még nem kell egyből azt gondolni, hogy összecseréltek.
2012. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"2. Olyan csak - elég igénytelen - filmekben meg könyvekben van, hogy a gyerekeket elcserélik, a valóságban nincs. "


Volt rá példa, legutóbb Ukrajnában volt, hogy kiderült. Persze nagyon-nagyon ritka, de előfordul.

2012. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Az nem jelent semmit, hogy nem hasonlítasz anyukádra.

Nekem a lányaim egyáltalán nem hasonlítanak rám, ráadásul fiatalabbnak is nézek ki a koromnál, sokszor hitték azt, hogy csak a bébiszitter vagyok.

2012. szept. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%

megesik hogy a gyereket elcserélik véletlenül de szerencsére ez nagyon nagyon ritka eset.

Persze ez nem feltétlen ok arra hogy semmiben sem hasonlítasz a szüleidre. Én az apám egyik alapstílusát örököltem főleg azt hogy sok mindenhez értek és hamar eltudom sajátítani az ilyen barkácsolással kapcsolatos dolgokat van érzékem hozzá ez tény hogy apámtól örököltem.

Viszont a modoromat az anyai nagyapámtól örököltem ugyanolyan a viselkedésem mint amilyen az övé volt (sajnos nem ismertem) ugyanúgy poénkodok, ugyanolyan a humorérzékem ugyanolyan mogorva vagyok néha sajnos ugyanolyan a hozzá állásom a dolgokhoz. Tehát sok esetben van az hogy az ember gyereke a nagyszüleitől vagy a délszülőktől örökli a dolgokat. Ha a húgomra tekintünk vissza ő az apai nagyapám egyik öröklődő betegségét örökölte sajnos rengeteg bőrbaja van és ugyan ez volt nagyapával is.

2012. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%

Ne értsd félre amit írok!

Igen, előfordult gyerekcsere, több esetről (néhányról) hallottam a világban összesen., (Persze ami kiderült).

Tudod az is igaz viszont, hogy csak az anya biztos (cserénél még az se).

De valóban lehet többszörös felmenőkre is ütni.

Ezektől függetlenül én azt gondolom, hogy azok a szüleim (nem feltétlenül biológiai értelemben), akik sok éven keresztül neveltek, szerettek, felneveltek.

2012. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Elég ritka dolog, nem valószínű.

Hogy nem hasonlítasz, nem bizonyít semmit, de dns teszttel kiderülhet. Anyukádnak előadtad már? :-)


De ha véletlen megtörtént volna, vagy netán örölbefogadtak volna (mert már ezen is gondolkodtál, nyilván), utolsóval egyetértek, akik felneveltek, azok a szüleid.

2012. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

A nagymamám nevelt.Anyám teljesen kihasznál.Most ezt nem részletezném,mert hosszú lenne.

Ide költözött hozzám és azóta áll a cirkusz nálunk.Rendetlen, piszkos,utálatos. Már a férjemmel nem bírjuk. a fiaim alig vannak itthon anyám miatt.

2012. szept. 30. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!