Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Tényleg létezik, hogy ha az...

Tényleg létezik, hogy ha az apuka és a szerető (ffi) hasonlítanak egymásra akkor nem derül ki az apa számára hogy mástól van a gyerek?

Figyelt kérdés

Hallottam a tévében egy felmérést hogy az apák egy bizonyos százaléka nem is tudja, hogy más gyerekét nevelte fel.

Ha az anyuka félrelép egy olyan pasival aki hasonlít a férjére külsőleg és gyereke születik tőle, akkor lehetséges hogy nem derülnek ki a történtek?


2012. okt. 20. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Na tessék ez aktuális...

Csak nem erre készülsz te is??


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. okt. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2012. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Se férjem, se szeretőm, de köszi a linket :D Csupán a felmérés valóságtartalma érdekelne meg hát a vélemények. Szerintem nem derülne ki, hacsak nem életmentő beavatkozás kéne és akkor egy vizsgálat során a dokik rájönnének. Szerintetek?
2012. okt. 20. 09:00
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én 10%-ról hallottam. Mármint az összes olyan gyerek közül, ahol az apa azt hiszi, hogy ő a valódi apa.

Hogy ez a szám mennyire pontos, azt nem tudom.

De természetfilmben láttam olyat is, hogy egy haláláig hűséges madárfajnál végeztek genetikai vizsgálatokat és ott is kiderült, hogy a hím nem mindig az apuka, csak be lett palizva.


Első: Miért gondolod, hogy erre készülne, miért kell egyből támadni? Csak egy kérdés, lehet, hogy csak hitetlenkedik, hogy igaz-e.

2012. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

ma 09:00


Nem hinném hogy rájönnének,maximum ha a vércsoportal nem egyezne valami.Mert van egy olyan is,hogy ha a férfinek és a nőnek ilyen vagy olyan a vércsoportja akkor vszinü a gyereké olyan lesz amilyen.De nem hiszem hogy bárki is foglalkozna ezzel,max ha valaki szánt szándékkal akarná kitalálni.Bár lehet hogy a baba megszületése után közvetlen,megbizonyosodnak arról hogy mi a helyzet.Nem ttuom,egy szülész nőt kellene kérdezned.

2012. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Mindig kiderül....!!!
2012. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elvileg lényegtelen, hogy a két férfi hasonlit-e egymásra, mert a gyerekek sok esetben a régebbi ösökre hasonlitanak, mégpedig a mindkét oldaliakra. Tehát az, hogy a gyerek hasonlit-e az apára vagy sem, igencsak véletlen.

Söt még a vércsoport sem feltétlen jelent valamit, mert elég sok ember van, akinek uyganaz a vércsoportja, tehát könnyen lehet a kettönek ugyanaz.

(Éppen ezért volt régebben az apaság megállapitásakor, hogy a vércsoportból csak azt lehetett eldönteni, hogy az adott férfi NEM lehet az apa, azt, hogy ö az, nem, csak valószinüsiteni.)


Az meg, hogy egy nö kitöl lesz terhes - tisztességes nö nem csalja meg a párját, aki megteszi, ott már baj van.


De ha valaki félrelép, akkor legalább annyi tisztesség legyen benne, hogy védekezik.

2012. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Van olyan, amikor az igazi apára sem hasonlít a gyerek..szóval erre nincs garancia. Hasonlíthat az anyára is, hordozhatja az anyai külső jegyek többségét is.

sokan azt mondják, hogy a nagyszülőre sokszor jobban üt.


Viszont vannak olyan biztos jelek, hogy ha mindkét szülő kék vagy zöld szemű, a gyerek csak kék vagy zöld szemű lehet, barna nem.


Itt akkor van ciki, ha a nő és a férje kék szemű, a gyerek meg barna lesz.

2012. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6. vagyok..

Aki 0 %-ot kapott. Nem zavar a lepontozás..

De tényleg mindíg kiderül..A legrosszabb, mikor egy ismerősöm a halálos ágyán mondta meg a férjének, nem az övé a gyerek. Nehogy a sírba vigye a titkát..

Rossz akarók mindig lesznek, akik többet beszélnek, mint kéne..

Mi van, ha a szeretőben felébred az apa tudat ??

Na, azt sem könnyű kezelni..

Nem a 0 % miatt írtam, hanem mert tényleg kiderült a környezetemben.Mondjuk, falun lakom, itt mindenki fül és száj. Főleg száj.

2012. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Viszont vannak olyan biztos jelek, hogy ha mindkét szülő kék vagy zöld szemű, a gyerek csak kék vagy zöld szemű lehet, barna nem."


Ez sem 100%-ig igaz, mert a nagyszülök/dédnagyszülök közt lehet olyan, aki a barna szint örökitette és csak akkor kerül elö, ha a másik oldalon is elöfordult valahol régen.


"Itt akkor van ciki, ha a nő és a férje kék szemű, a gyerek meg barna lesz."


Itt is ugyanaz érvényes, ha az ösök közt volt barna szemü és börü, akkor a gyereknek is lehetnek ilyen tulajdonságai.

2012. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!