Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nevezhetem apámnak, azt, aki...

Nevezhetem apámnak, azt, aki elhagyott, miután kiderült, hogy nem az ő gyereke vagyok?

Figyelt kérdés
Kiderítettem, hogy hol él, de van értelme meglátogatnom? Szeretném megkérdezni tőle, hogy én mit ártottam neki és miért hagyott apa nélkül felnőni?

2013. febr. 27. 06:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem az o gyereke vagy, akkor nyilván nem az apad. Értelmetlen lenne felkeresni, pláne számon kérni. Ezt edesanyad szúrta el, öt kellene kérdőre vonni.....
2013. febr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hat évig nevelt, még emlékeim is vannak róla és fényképek is! Apám volt!
2013. febr. 27. 06:42
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Egy férfi volt, akit az anyád nagyon csúnyán átvert. Nyilván nem akarta többet látni anyádat, és így téged sem. Saját családot akart, ahol nem egy átvert balek, saját gyerekkel, így valószínű, ezért szakított meg veletek minden kapcsolatot. Emiatt ne hibáztasd, ehhez joga van, főként, hogy a legrohadtabb módon verték át, ahogy embert csak át lehet, nincs jogod felelősségre vonni. Szedd elő inkább a drága édesanyádat, és őt vond kérdőre...
2013. febr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy anyám mit tett, velem ettől még nem kellett volna így bánni, én nem tehetek az egészről.
2013. febr. 27. 07:07
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Ha ragaszkodsz hozza, keresd fel es megkerdezheted tole, hogyan viszonyul hozzad. Megmondhatod neki, hogy azert hianyzik neked. De ne kerd ot szamon. Ha normalis a pasi, joban lehettek.
2013. febr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, képzeld magad a helyébe! Egyszercsak kiderül, hogy a gyerek, akit sajátodkent szerettél, nem a tied. Ez akkora törés egy ember életében, amin csak kivételes jellem tud felülemelkedni. Rendben, az érthető, hogy neked, mint gyereknek ez szinten törést okozott, de ez az o érzéseit nem fog változtatni. Hány eves vagy?
2013. febr. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Valóban te nem tehetsz róla, hogy anyád az ő nyakába varrt téged! De vedd tudomásul, hogy ő NEM az apád!

Ha nagyon hiányzik az apa neked, akkor keresd meg a vérszerinti apádat! Neki lett volna gondoskodni rólad.

2013. febr. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez akkora fájdalom lehet egy férfinak, hogy senkinek nincs joga ezeket a sebeket felszaggatni. Nem ez az ember hagyott apa nélkül felnőni hanem anyád és a valódi apád. Ők felelősek érted, nem ez a szerencsétlen ember. Nem is tudom, egy ilyen dolgot ki lehet-e egyáltalán heverni.
2013. febr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
41%
6év azért nem kis idő.A pasi részéről jogos a sértettség,de ha szívből szerette volna ezt a lánykát akkor nem törli ám csak úgy ki az életéből.Akár az övé akár nem.Te nem ártottál neki semmit,de hagyd őt.
2013. febr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%
Jaj, kérdező...anyád jól elbánt vele, gondolom, az életben többet rá sem akar gondolni, nemhogy találkozni vele, márpedig ha veled tartotta volna a kapcsolatot, akkor nem tudott volna a múlttal szakítani. Nem is értem, miért rá neheztelsz. Nem, nincs jogod meglátogatni, és beletrappolni az életébe, feltépni a sebeit. Ha akart volna rólad tudni, akkor keresett volna. Neki nincs veled szemben semmilyen kötelezettsége, a felindultságodból pedig látszik, hogy tulajdonképpen számon akarod kérni, és neheztelsz rá, amiért elhagyott. Kérd inkább számon anyádat és a vér szerinti apádat.
2013. febr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!