Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek, ha már nem érzem...

Mit tegyek, ha már nem érzem olyan fontosnak magam?

Figyelt kérdés
az apukám és anyukám 3 éve elváltak. apa azóta újraházasodott, és fontosabb neki a felesége, akit én gyűlölök, mint én... és elegem van már ebből, pedig azt mondja én vagyok az első. de szerintem ez nem így van. az anyámmal nem tartom a kapcsolatot... mert régen összeakart ugrasztani a párommal, szerencsére nem sikerült neki, mindenféle hazugságot kitalált... itt vagyok egyedül, és teljesen magányosnak érzem magam, mit lehet ebben az esetben tenni? azért egy gyereknek szüksége van a szüleire, és lelkileg már totál kész vagyok...

2013. ápr. 6. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
azt hittem egy kisgyerek panaszkodik, de látom párod van ... akkor nőj fel
2013. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért gyűlölöd az új feleségét?
2013. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát, mert nem a legjobb ember, csak a pénze kell neki...
2013. ápr. 6. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:

és a pároddal mi van?

mennyi idős vagy?

2013. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Békülj ki anyuddal szerintem! Nem beszêlsz vele, mert bepalizta a palid:D ugyan màr! Ô az anyàd! Az enyém ezerszer durvàbb dolgokat tett meg, mégis kibékültünk! Apudékat tojd le, sok mindent ugysem tehetsz.
2013. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

együtt élek a barátommal azóta, csak rá számíthatok.

19 éves vagyok

2013. ápr. 6. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:

próbálj meg felnőni


apukád a maga életét éli, és az új feleségét szereti. nehogy már felródd neki!


miért is neked kéne az elsőnek lenned apukád életében?

ne légy már ilyen önző.


Van párod. Szeresd őt, add neki magadat / életedet.

A szüleid már felneveltek (úgy ahogy), váljál le!



apuci elkényeztetett kicsi királylánya...

2013. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Próbálj meg jól kijönni a nővel... Ha erre képtelem vagy akkor beszéld meg apukáddal hogy neked mi a véleményed. (De nem kezdjetek el kiabálni) Én még sosem voltam ilyen helyzetben szerencsére, de szerintem megoldható hogy kerüld el az új feleséget, ha nem tudtok közös nevezőre jutni apuddal. Addig is kitartás ;)
2013. ápr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!