Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Családfa

A kérdés

Mit tegyek, ha már nem érzem olyan fontosnak magam?

az apukám és anyukám 3 éve elváltak. apa azóta újraházasodott, és fontosabb neki a felesége, akit én gyűlölök, mint én... és elegem van már ebből, pedig azt mondja én vagyok az első. de szerintem ez nem így van. az anyámmal nem tartom a kapcsolatot... mert régen összeakart ugrasztani a párommal, szerencsére nem sikerült neki, mindenféle hazugságot kitalált... itt vagyok egyedül, és teljesen magányosnak érzem magam, mit lehet ebben az esetben tenni? azért egy gyereknek szüksége van a szüleire, és lelkileg már totál kész vagyok...

Keress kérdéseket hasonló témákban: család, magány, apa, anya

2013. ápr. 6. 19:16  Privát üzenet  

A válaszok
azt hittem egy kisgyerek panaszkodik, de látom párod van ... akkor nőj fel

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2013. ápr. 6. 19:21 Privát üzenet
Miért gyűlölöd az új feleségét?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2013. ápr. 6. 19:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát, mert nem a legjobb ember, csak a pénze kell neki...

# 3/8Időpont 2013. ápr. 6. 19:25 Privát üzenet

és a pároddal mi van?

mennyi idős vagy?

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2013. ápr. 6. 19:33 Privát üzenet
Békülj ki anyuddal szerintem! Nem beszêlsz vele, mert bepalizta a palid:D ugyan màr! Ô az anyàd! Az enyém ezerszer durvàbb dolgokat tett meg, mégis kibékültünk! Apudékat tojd le, sok mindent ugysem tehetsz.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2013. ápr. 6. 19:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

együtt élek a barátommal azóta, csak rá számíthatok.

19 éves vagyok

# 6/8Időpont 2013. ápr. 6. 19:39 Privát üzenet

próbálj meg felnőni

apukád a maga életét éli, és az új feleségét szereti. nehogy már felródd neki!

miért is neked kéne az elsőnek lenned apukád életében?

ne légy már ilyen önző.

Van párod. Szeresd őt, add neki magadat / életedet.

A szüleid már felneveltek (úgy ahogy), váljál le!

apuci elkényeztetett kicsi királylánya...

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2013. ápr. 8. 22:47 Privát üzenet
Próbálj meg jól kijönni a nővel... Ha erre képtelem vagy akkor beszéld meg apukáddal hogy neked mi a véleményed. (De nem kezdjetek el kiabálni) Én még sosem voltam ilyen helyzetben szerencsére, de szerintem megoldható hogy kerüld el az új feleséget, ha nem tudtok közös nevezőre jutni apuddal. Addig is kitartás ;)

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2013. ápr. 20. 10:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A feleségem egyre jobban elhanyagolja magát, én pedig egyre rosszabbul érzem magamat a házasságunkban. Mit kéne tennem?
Ha remenytelen es kiszolgaltatott bizonytalan eletet elek es kudarc az egesz eletem, nincs senki nem szeret senki es senki szamara nem erzem magam fontosnak akkor minek eljek? Otlet?
A csaladom titkoloznak mindig de minden titkos ugyet megbeszelnek de negyszemkozt es erzem bennem nem biznak mit tegyek?
Ugy érzem a párom anyukája nemigazán tud elfogadni 3 éve járok a fiával és már eggyütt lakunk de ugy érzem nem tud elfogadni alig beszélget velem és volt időszak mikor piszkált a...
Mit tegyek? Úgy érzem magam, mintha nem is lennénk rokonok.
Mit csináljak, amitől fontosnak érzem magam?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Családfa rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!