Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Megállapítható e rokoni...

Megállapítható e rokoni kapcsolat /ez esetben testvéri/ csak fotók alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok, eléggé tanácstalan vagyok ez ügyben. Érdekelne hogy létezik e az hogy valaki rokoni összefüggést meg tud állapítani csak fotók alapján. Természetesen tudom hogy ez nem egy olyan dolog ami 100%ban megbízható, de legalább valószínűsíthető e az összefüggés? Testvéri kapcsolatra gondolok ahol feltételezhetően az egyik fél csak fél testvér és az apai vonal kérdéses. Vagy mekkora az esélye annak, hogy 5 testvérből a 4. teljesen eltér a többitől mindenben / hajszín, szemszín, bőrszín, test alkat, még a test szőrzet is más, és a viselkedés is/. A többi testvér viszont mindenben hasonlít a felsoroltakban. Főleg, hogy ez több embernek is feltűnik és említést tesznek a különbségekre.

Előre is köszönöm a segítséget.



#rokonság #testvériség megállapítása
2013. máj. 6. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"mekkora az esélye annak"


Attól még hogy teljesen máshogy néz ki, egyáltalán nem biztos hogy kakukkfióka.

A genetika elég bonyolult. Üthetett egy akár egy igen távoli rokonra/ük-ük-akárkire is.

2013. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
fénykép alapján senki nem tudja ezt megmondani, csak genetikai vizsgálattal.
2013. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ember legyen a talpán, aki rólam meg a nővéremről megmondja, hogy testvérek vagyunk... Pedig 100%, hogy igen.

Szóval ez alapján elméleteket szövögetni hülyeség.

Jól írta itt az egyik válaszadó, a genetika egy csodás és nagyon-nagyon bonyolult dolog.

2013. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem állapítható meg.

Nekem Anyu szőke és kék szemű, hófehér bőrű, csak leégni tud a napon.

Az édestesója fekete hajú, barna szemű és könnyen barnuló.


A tesómék egyik gyereke szőke és kék szemű, a másik barna hajú és szemű.

2013. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Két fiúunokámról sem mondaná meg senki, hogy testvérek. Ég és föld a két gyerek. Úgy alkatilag, mint természetileg is.
2013. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem van 3 fiú unokatesóm, a 2 fiatalabb ikerpár.

A báty és az egyik iker nagyon hasonlítanak egymásra, a másik iker pedig egyáltalán nem hasonlít egyikükre sem.

2013. máj. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!