Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Rokonságba vagyok a legnagyobb...

Rokonságba vagyok a legnagyobb ellenségemmel! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az osztályból hárman vagyunk lányok akiket kiközösítenek mert nem vagyunk olyan menők.Pár hete viszont kiderült hogy az egykori szerelmemmel és az osztályból a legnagyobb ellenségemmel is rokonságba állok.nem annyira de azért mégis.Ugyanis az unokatesómnak van valakije.valami unokatesó vagy nem tudom.annak pedig egy öccse.és az öccse volt régen a szerelmem.most már nem mert bunkó.és a lány öccsének tehát a régi szerelmemnek az unokatesója a legnagyobb ellenségem.óhó!és egy családból származunk.ez nagyon gáz.ahhoz képest hogy kölcsönösen utáljuk egymást.Viselkedjek úgy ahogy szoktam hogy ellenségként tekintek rá vagy legyek olyan "egy családbol származunk akkor muszáj jófejnek lennem" típusú?szerintetek melyik?
2013. júl. 21. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
21.századi rómeó és júlia lool
2013. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szärd le, valamilyen szinten mindenki rokonja vagy a világon. Ne foglalkozz velük úgy ahogy eddig sem. Ennyi....
2013. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a népes család...
2013. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez a rokonomnak rokonának a kutyájának a gazdája az már rég nem a családodhoz tartozik aki ilyen távoli rokon az hát felőlem ott pusztulna meg ahol akar úgy,hogy ja nyugotan utálahatod tovább :D de ha igazán jót akarsz akkor szard le és kész.
2013. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem rokonság, utáld tovább XD


Ha jól veszem ki unokatesódnak az unokatesója, magyarul vérségi kapcsolat nincs is köztetek.

2013. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha probaltal mar kozeledni hozza, es joban lenni vele, de o undok veled, akkor szerintem hagyd beken! Viselkedj ugy, mint eddig es kesz!:)
2013. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sörszagú007 válasza:
Nézd a Dallast, hátha ötletet ad. ;)
2013. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!