Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szeretnem megismerni az igazi...

Szeretnem megismerni az igazi szuleimet. Viszont nem tudom ennek milyen hatasa lenne?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ha tudni szeretnem, akkor szuleimnel kell kerdezoskodnom eloszor. De viszont felek, hogy megbantodnanak, hogy esetleg nem szeretem oket elegge, meg ilyesmi...pedig errol szo sincs. Csak pl. apam erzekeny tipus es ez tuti atfutna az agyan. Mar regota van bennem egyfajta vagy.. mindenem megvan, semmi okom nincs a panaszra, de hajt a kivancsisag hogy megismerjem oket.. kerlek titeket, aki vegigment ezen, segitene nekem ? :) Bakker, jo hosszu lett, koszonom szepen ha vegigolvastad :) 17/F

2014. jan. 3. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen természetes, és érthető. Én is kíváncsi lennék.
2014. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez van,és én is kíváncsi vagyok,mondjuk én már mehetek adatot kérni elvileg a gyámhivatalba..már ha adnak.

18/L

2014. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Én ugyan szerencsére nem mentem végig ilyesmin, de szerintem ez teljesen érthető dolog.

Ülj le beszélgetni jelenlegi szüleiddel, és mond el nekik, hogy az égvilágon semmi baj nincs velük, és hogy ugyanúgy szereted őket, mindössze szeretnéd megismerni, hogy kik az igazi szüleid.

2014. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Szerintem megfogják érteni,hogy szeretnéd megismerni őket. mondd el nekik is ugyan így,hogy szereted őket és nincs semmi okod a panaszra csak hajt a kíváncsiság. Ez szerintem teljesen természetes. Én nem mentem keresztül ezen. Hasonlón sem de biztos megértik majd!:)) sok sikert:)
2014. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nincs okom a felelemre ! :/ Tudom legbelul hogy mashogy nem megy, csak nem tudkm hogy vegyem ra magam :/ valahogy nehez. Tenyleg nem sheretnem ha barmit a dolgok moge gondolnanak. Es nem tudom vegulis hogy mit kezdenek az igazi szuleimmel ha veguljs megtalalnam oket ?! :) annyi kerdes foglalkoztat. Bocsanat ha sok zagyvasagot irok :)
2014. jan. 4. 00:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zagyvaság ez.
2014. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De lehet egyaltalan ugy elni hogy valakinek negy szuloje van ? Termeszetes az ? Ugyertem ez nem okozna konfliktust ? Nem lennenek "feltekenyek" egymasra a szulok ? Milyen lenne a viszony ? Egyszerre ezek a kerdesek fogalmazodtak meg bennem. Fura szituacio lenne. Nem tudom hogy viszonyuljak meg ehhez.
2014. jan. 4. 00:20
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem legjobb barátnőm ment tavaly végig ezen. A gyámhivatal(azt hiszem az?) adatot nem adhatott ki, de levelet küldött a biológiai szülőknek, hogy a gyermekük felvenné velük a kapcsolatot. 2 levél ment ki, ugye ilyenkor ajánlottan kell, aláírással... nos mindkét levél visszajött, mert a szülök megtagadták az átvételt. Egyszerűen nem voltak kíváncsiak.

Én szívből kívánom, hogy sikerüljön megtalálni a biológiai szüleidet és az, hogy ki tudj velük alakítani egy harmonikus kapcsolatot. Csak készülj fel arra is, hogy mi van ha ok ezt nem szeretnék.

2014. jan. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy irtal. Sajnalom a baratnodet :( biztos nem esett jol neki, hogy elzarkoztak tole a ver szerinti szulei. Tobb mint valoszinu higy en is rossgul ereznem magam :/ Felek az elutasitastol.
2014. jan. 4. 00:53
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A 8-as rátapintott a lényegre: nem "igazi", hanem "biológiai" szüleidet keresed.

Az igazi szüleid véleményem szerint azok, akik felneveltek.

2014. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!