Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Még távoli rokon vagy már az se?

Még távoli rokon vagy már az se?

Figyelt kérdés
Az Ükük(pontosan nem tudon hányadik ük) Nagypapámnak (apai ágon) ha a másodunokatestvére volt Petőfi Sándor akkor Petőfi még a távoli rokonomnak számít? Mielőtt félre értéksek történnének nem Orlai az ük....Nagypapám hanem neki a testvére.

2014. febr. 5. 23:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Értések*
2014. febr. 5. 23:20
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem.

Ennyi erővel Ádámtól és Évától mi mind egymás távoli rokonai vagyunk.

2014. febr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, távoli felmenőd...

Vér szerint van hozzá közöd...hiszen nem beházasodásból került köztetek senki a hazasságba, de nagyon távoli


(Ádám Évában, mint az első emberekben nem hiszek...Darwin evolűciósnelmélete nekem valóságosabb:))

2014. febr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as ugyanaz, az egész földet egy maroknyi majom népesítette be.
2014. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azért az nem ugyanaz, mint amikor x ükig vissza is tudod vezetni:D


szerinted miért csinálják a családfákat?

egyik ágon én 3 ükig tudom visszavezetni.. unokatesókig másod 3-ad negyedig..

2-odunokatesóimmal napi szinten tartom a kapcsolatot, mi egy családnak tartjuk..

attól még rokona volt ezesetben Petőfi is...nem arról van szó, hogy USA-ban valaki csak mert majmoktól származunk...

sztem ezt ha akarná le is tudná jegyezni, ezért kicsit más

2014. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

bár azóta már eléggé felhígult a vére, attól még a nagyon távoli rokona vagy :)!!!


ezen amúgy én is sokat gondolkoztam már, hogy milyen nagy vezérek, forradalmárok, tudósok lehettek az őseim között..:)

tök érdekes lenne, ha a kezdetektől kezdve vezetve lenne egy gigantikus óriásfa adatbázis, és mindenki vissza tudná keresni ki kinek a rokona.. szerintem meglepő eredmények jönnének ki:D

2014. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. febr. 10. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!