Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Született itt valaki egyéjszak...

Született itt valaki egyéjszakás kalandból?

Figyelt kérdés
Már akit tájékoztattak róla a szülei...:P csak kíváncsiságból.
2009. dec. 8. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez tényleg egy jó kérdés. :D De szerintem ezzel nem dicsekednek a szülők. :P :D
2009. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
ja majd odaállítok a gyerekem elé és mondom neki így tök vígan, hogy "kincsem, amúgy te nem voltál beterverzve... egyébként házi kész?"
2009. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
-r
2009. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, sejtem hogy a legtöbb szülő nem nagyon áll elő a dologgal. ezért kérdem, hátha van olyan, hogy mégis:)
2009. dec. 8. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm bevallottan egy véletlen baleset műve, és totál balról van. De az elmondás nem volt nehéz, mivel az apa ily módon nem is él velük, szóval anya egyedül neveli.
2009. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Anyám szerint gyönyörű volt. Én szívesen gondolok arra, hogy azért születtem meg, mert két ember ennyire ellenálhatatlanul kívánta egymást. Lány vagyok, és a fiúk szerint különleges szépség.
2009. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Ja, és 18 vagyok, érettségi előtt. Apám orvos, és nős.
2009. dec. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
én sem voltam tervben, rosszul esett ahogy visszahallottam mert nem is anyuméktól tudom...a nővérem mondta el, hogy mondták anyumék hogy nem voltam tervben dehát "mit csináljon kapartasson ki?" tahát inkább megtartott...erről nem beszéltem vele, hát nem esik jól, hogy ezt ilyen formában megtudtam, de végül is, már felnőtt voltam elfogadtam ez van...
2009. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a csupa jóindulat nagyanyámnak köszönhetem, hogy kb. 10 éves koromban közölte velem, hogy én totál nem várt gyerek vagyok, és hogy csak 5 hónapos terhesen derítették ki, hogy nem valami betegsége van anyámnak, hanem csak én élősködök benne (végig menstruálta a terhességét, úgyhogy nem hanyagságból nem vette észre), ja és hogy bőgtek apámmal együtt, hogy akkor most mi lesz. Nagyon jólesett, mondhatom, szerintem ezt nem feltétlen kell egy 10éves orra alá dörgölni. De legalább tudom, hogy mitől lettem olyan, amilyen...
2009. dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút nem mindegy, h egyéjszakás kalandból lett-e valaki, vagy nem betervezett. Mintha a válaszadók kevernék a kettőt:/

Hogy a kérdésre is válaszoljak, én nem, de van egy ismerősöm, aki egyszer "csak úgy lett". Máig nem tudja ki az apja, ugyanis az anyja nem akarja elárulni neki.

2009. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!