Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi volt a legdurvább sztorid...

Mi volt a legdurvább sztorid az anyósoddal?

Figyelt kérdés

Egy év járás után találkoztam végre az addig rám nem kíváncsi anyósjelölttel:

Mondta, hogy örül, hogy itt vagyunk, de légyszi menjünk el bevásárolni. Nóri (barátnőm), te menj a piacra, te meg (rám nézett, nem tudta a nevem) menj el kérlek a DMbe és hozz nekem tampont. Majd elmondta, milyet kellene.

Nos, megvettem neki a tampont, ezek után együtt elmentünk az óvodába, ahol dolgozik, hogy segítsünk neki rakodni. Menet közben kinyílt a kocsi ajtaja, ahol ő ült, mert nem csukta be rendesen. Közölte, hogy legszívesebben főbe lőne minden zsidót (pedig elvileg tudta, hogy az vagyok).

Utána szívtunk az oviban vagy két órát.

Imádtam azt a napot.


2009. dec. 20. 15:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta nekem (18. születésnapom előtt 2 hónappal), hogy ő unokát akar, szüljek már neki egyet. Persze a kedves fia épp munkanélküli volt, én meg gimibe jártam. Mikor azt mondtam, hogy nem, megsértődött. nem értette, miért fontosabb nekem az érettségi, meg a továbbtanulás, mint egy gyerek.

Rá pár hétre szakítottam is a fiúval. Persze az anyja csak "anyósjelölt volt".

2009. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Eljegyzesen kijelentette,hogy en meg nem vagyok elvalva,holott ket eve volt a bontoper.A karjanal fogva dobtam ki az utcara,szerencsere a parom segitett.
2009. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
LOL :D
2009. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
67%
Éppen a vécén ült, mikor véletlenül ráültem. Erre azt mondta, hogy ekkorát még soha sem látott. :D 23/F
2009. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Micsoda? Rányitottál a vécén, és már ruha sem volt rajtad, vagy hogy?
2009. dec. 20. 16:26
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
a barátommal épp otthon voltunk, mikor átjött és mikor barátom kiment cigizni, ő elkezdte nekem mondani, hogy a fia egy se*ggfej és úgyse lesz belőle senki, szóval ha jó életet akarok, inkább dobjam ki az utcára nyugodtan. meg, hogy ne csináljak neki kaját és ne vegyek neki semmit, hadd szenvedjen. mikor a barátomnak ezt elmondtam, mondta, hogy már megszokta. hát, azért meglepődtem.
2009. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Megszületett a kislányunk, anyós nem nagyon kíváncsi rá. 4 szer látta, 2 szer az utcán, egyszer átjött és egyszer amikor anyukám fogta a kislányt, bement hozzá a hivatalba (sosem találkoztak a szüleink előtte) karján a gyerekkel ügyeket intézett az anyósnál, majd amikor kisétált bemutatkozott: - XY vagyok, és Ő az unokája, akit már 1 éve nem látott. Ez 2 hónapja volt, megsértődött... 2 éves a lányunk.
2009. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
meséljetek még:-))Hadd röhögjek, nekem az anyósom normális, legalább megtudom, milyen dologtól menekülök meg.-))
2009. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Még korábbi barátnőm anyja normális volt, ellenben a nagyanyjával!

Épp dolgozom egy filmforgatáson, állítunk fel egy baromi nagy vásznat, csörög a telefonom... Fél kézzel fogom valahogy, nagy nehezen felveszem: Barátnőm nagyanyja. Közli velem, hogy mivel a családban senki nem veszi fel a telefont (vajon miért), nekem mondja el, hogy behozta a telekről a fűrészt, és épp le készül vágni a saját lábát...

Na, rohantunk testületileg oda, persze hulla részeg volt, és VALÓBAN ott volt az a rohadt fűrész a lakásban.

2009. dec. 20. 16:43
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a legdurvább, mikor ott voltunk nála és a párom kiment valamiért odasúgta nekem, hogy ja nehogy eladjam a lakásom, mert ha netán a párom valami éri a gyerekei(előző házasságból) úgy kidobnak, hogy a lábam sem éri a földet és majd nem lesz hova mennem.
2009. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!