Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nem tudom ki az apam szerintet...

Nem tudom ki az apam szerintetek hogy kereshetem fel?

Figyelt kérdés
Apam amikor megszulettem ugy erezte hogy ninca kesz az apaságra es elhagyta anyukámat más országba lakok ö magyarországon én meg erdélybe facebookja nincs se emailja vagy ilyesmik nevelöapám az vam és szeretem de kiváncsi vagyok az igazira is 14 vagyok es sose keresett valyon van eértelme keresni lehet elfelejtett?
2014. ápr. 20. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Sajnálatos, hogy elhagyott apukád, így nem sok esély látok arra, hogy megtaláld. Nem szeretnék rontani a hangulatodon, de úgy érzem igazán nem is érdemli meg hogy megkeresd. Sajnálom.
2014. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 meme23 ***** válasza:
Szerintem nincs értelme, hogy keresd. Minek? Ő sem keresett téged.
2014. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz biztos nem is erdeklem s fajdalmat okozna azzal hogy nem erdeklem
2014. ápr. 20. 13:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy ő akkor még nagyon fiatal volt, lehet most már nagyon jófej és ő is szívesen találkozna veled, persze lehet ennek az ellentetje is. Én megpróbálnám megkeresni, mit veszíthetsz vele. Egyébként nevét, esetleg születési dátumát ilyeneket biztos tudsz, hol született, hova járt iskolába. Esetleg ez alapján el lehet indulni. Régi osztálytársaktól stb. nem-e tudnak róla valamit. Esetleg valamilyen rokonától. De szerintem vannak olyan szervezetek, gyámhivatal, önkormányzat útján, akik tudnának segíteni.
2014. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Apum feloli unokatesommal joba vagyok es lattam a felesege facebookjat van ket gyereke es 34 eves volt mikor megszulettem
2014. ápr. 20. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Hát akkor az unokatesó biztos tud segíteni, legalább annyiban, hogy merre indulj el a keresésben, merre lakik stb., akarna-e veled találkozni.
2014. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja olyan jó fej azóta is,eszébe sem jutott keresni 14éve.Ha kiváncsi vagy keresd meg hé apus megjöttem.Sok jót ne várj.Nincsenek közös emlékeitek,élményeitek.Azt a nevelő apáddal élted át.Ti egymásnak 2vadidegen ember vagytok.
2014. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!