Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy jut hattatom haza kiskoru...

Nagy alexandra kérdése:

Hogy jut hattatom haza kiskoru gyermekem angliábol?

Figyelt kérdés

#vanesza
2014. júl. 8. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ment ki?
2014. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Pontosan mennyi idős?
2014. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Akár repülőn. Az utaskísérőre rá lehet bízni hogy felügyelje amíg a gépen van, ha várja valaki az érkezési oldalon (előtte nem árt lebeszélni a légitársasággal a pontos menetet).
2014. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Repülővel. Kell egy felnőtt kísérő (aki lehet a szomszéd is, vagy egy ismerős). Ha nem családtag, akkor érdemes egy nyilatkozatot adni, hogy a szülő beleegyezésével utazik vele a gyerek.
2014. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A légitársaságoknak van erre külön szolgáltatásuk.

Google keresés: légitársaság neve mellé "Unaccompanied Minor service"


Utaskísérő veszi át a gyereket a "feladótól", átszállásos járat esetén egymás közt átadják, majd utaskísérőtől veheted át.


Pl.

[link]


[link]

2014. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ahol én lakok, ott a facebook csoportunkban fel-felbukkan egy kérdés, hogy ki utazik vissza/Budapestre mondjuk július végén. Van aki ingyen bevállalja, hogy kíséri a gyereket, van szülő aki felajánlotta, hogy beszáll a kísérő repülőjegyébe, a szülőnek így is megérte és az is jól járt, aki hozta a gyereket.
2014. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de az angliai gyám ügy elvite onan már nevelöszülök hoz onan hogy tzdnám visza szerezni agyermekemet de anagy papám volt agyámja amig elnem veték töle az angliaiak mert jogtalanul viteki a tutom nélkül most amagyar gyámhivatal rám bizta hogy dricsem ki holvan és hozam haza de nekem nincs anyi keresetem hogy csak ugy bejárjam angliját hogy mejik nevelö szülök höz aták ki akislányomat
2014. júl. 9. 11:58
 8/21 A kérdező kommentje:
amugy aleány gyermekem egy éves mulot novemberben és az angliai konzulátus nem hozahaza?
2014. júl. 9. 12:00
 9/21 anonim ***** válasza:

A konzulatus segit neked a cimet megkapni

De szerintem jobb lesz neki ott neveloszuloknel.

Az angol neveloszulok szigoruan ellenorzott onzetlen es segitokesz emberek a gyerek erdekeit nezik.

2014. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem szokásom embereket bántani, de sajnos amióta családomon belül történt gyermekveszélyeztetés, azóta nem tudom megállni, hogy ne mondjam el a véleményem az olyanoknak, mint te.

Egy az, hogy miért került a nagypapához a gyermek?! (Költői kérdés, ez a te magánügyed) Gondolom nem véletlenül...

A másik meg, hogy hogyan vihette ki a te tudtod nélkül? Nem igaz, hogy ha normálisan tartottad volna vele a kapcsolatot akkor ez megtörténik, mind a nagypapával, mind a lányoddal. Sajnálatos dolog, de csak úgy gyermeket nem vesznek el a szülőtől, mint már mondtam, sajnos tapasztalatból beszélek. Szóval először a körülményeket, vagy saját magadat rendezd, hogy normális körülményeket tudj biztosítani a lányodnak mind anyagilag, mind értelmileg. Csúnya ilyet mondani, de lehet, hogy jobb sorsa lenne ott kint, mint itthon a nyomorban.

2014. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!