Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyukám és apukám még 8 éves...

Anyukám és apukám még 8 éves koromban elvált. Folytatás. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Anyukám és apukám még 8 éves koromban elvált. Apukám egy másik településre költözött a munkahelye miatt, és kb 2 hetente hétvégente átmegyek hozzá, de nekem mostanában ez egyre nagyobb tehernek tűnik. Most 16 éves vagyok és általában ott unom magam és lenne jobb dolgom is de ragaszkodik hozzá, hogy ott aludjak meg, hogy ez meg az kevés idő, egész nap legyek ott, és végül elmegy az egész hétvége. Egyszer nem akartam átmenni erre megsértődött és mamám (az ő családfájáról) leszidott, hogy milyen vagyok én, meg hogy megbántottam.. hihetetlen.. Mit tudnék tenni?
2010. jan. 12. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nehéz ügy. Megértelek téged, mert egy 16 éves lány hétvégén szeretne a barátaival lenni, eljárni ide-oda és nem az apjánál ülne egész nap egy lakásban.

Viszont apukádat is megértem, hogy hiányzol neki és szeretne veled lenni.

Ülj le vele és találjátok meg az arany középutat. Mondjuk ott vagy nála hétvégén, de azért had menj el a haverokkal pl. este moziba v

2010. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jah és elfelejtettem odaírni, hogy fiú és nem lány :D
2010. jan. 12. 17:13
 3/8 anonim válasza:
Ez tényleg nem lehet könnyű.Átérzem a problémád, mert Nekem egyik legjobb barátomnak(aki lány) váltak el a szülei..Ráadásul Náluk nagyon komoly problémák voltak...Nem jöttek ki az anyjával.Tavaly költözött haza, ugyanis egy évre elköltözött a nagyijához.Mostanra minden rendeződött.Szerintem próbáld Vele megbeszélni a dolgokat és, ha lehet egyezzetek meg, hogy nem alszol ott csak meglátogatod, mert tényleg nincs sok időd vagy valami.Egyébként hány km-re költözött tőletek??
2010. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hat en is ebben a helyzetben vagyok csak forditva...engem nem hiv apukam hozza...talan ez a baj :| akkor latnam csak ha en megyek :-j es mindig azert megyek mert annak ellenere hogy semmit nem tesz ertem szeretem :)

hat ha nem birod epp annyira szolj neki ...de szerintem hasznald ki masnak ez nem adatik meg ;) Nagymamadnak meg mondd h ne sertodjon meg mert hetvegen lenen jobb dolgod is es kesz:-?

2010. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát majd lassan próbálom rávezetni a középútra.. egyébként csak 10km, azért nem értem miért olyan nagy baj ha nem ott alszom(mert nem tudok ott túl jól) meg ilyenek
2010. jan. 12. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha leültetnéd és őszintén elmondanád mit érzel.

Megosztanád vele, hogy nem azért nem mennél, mert nem szereted, hanem mert 16 éves vagy és most más programod lenne.

Fő az őszinteség!

2010. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, szerintem halálra sértődne ahogy ismerem.. például msot péntek-szombat megyek, szombaton jövök haza fél 4-re mert 4kor foci erre elkezdi: borzasztó.. Szóval nem nagyon lehet vele mit kezdeni attól félek
2010. jan. 13. 21:29
 8/8 anonim válasza:
Én 4 éves voltam amikor elváltak. Az apámat már 3 éve nem láttam. De amikor még jártam hozzá sokszor anyukám hívta fel és mondta el neki miért nem tudok menni. Talán egy felnőtt jobban elhiszi egy másik felnöttnek. Próbáld meggyőzni anyudat,hogy beszéljen vele.
2010. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!