Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Csúnyán összevesztem a szüleim...

Csúnyán összevesztem a szüleimmel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok részletekbe menni, és untatni titeket. A lényeg, az hogy hazudtam nekik amit nagyon sajnálok és tényleg nagy butaság volt. Viszonylag jó a kapcsolatunk, nagyon ritkán hazudok nekik (tudom nem jó, de néha úgy alakúl hogy csak így tudom menteni a helyzetet, de ez mindig kiderül és akkor konflikus van belőle) Hogy tudnám helyrehozni? Mennyi idő míg a szüleim megenyhülnek? Nagyon utálnak? Hogyan udnám minnél rövidebb ídő után jóbba lenni velük újra? Szobafogsáot kaptam és 2 napja kise mozdultam itthonról. Kitakarítottam a szobám is. A telefonom is elvették (pedig 17 éves vagyok) és nem probálkoztam visszalopni. Mikor átjönnek kiabálni velem csendesen türöm pedig általában vissza szólók.

2014. aug. 16. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy utálnak.Csak büntiben vagy,hogy megértsd,ők nem ellened vannak,felesleges nekik hazudni.Egy dolgot megtanultam az életben: az édesanya a legjobb barát!
2014. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bűn és bűnhődés, nálad most ez utóbbi van, várd ki míg megenyhülnek és persze legyél velük nagyon kedves, nem hiszem hogy feltudod gyorsítani hogy hamarabb megbocsájtsanak :)
2014. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kis szobafogsággal megúsztad akkor nem akkora a baj :)


a lényeg h lássák h megbántad, a te érdekeidet nézik hidd el, nyilván olyat tettél ami nem volt helyes és most azt akarják h tanulj belőle!



NEM utálnak!! :)

2014. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Már velem is volt ilyen egyszer. Hazudtam nekik, de utána egyből meg is bántam a dolgot. Amikor kiderült napokig rosszban voltam velük, de aztán szépen lassan megenyhültek. csak ki kellett várni.;)
2014. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kellemetlen helyzetben van a szülő, amikor összeveszik a gyerekével, ha meg a gyerek hazudik, akkor az szinte kezelhetetlen. Hazugság helyett még az is jobb, ha azt mondja a gyerek, hogy erről nem akar beszélni. Ebből legalább azt meg lehet érteni, hogy a gyerek szégyelli, amit tett. A hazugság, azonban újabb hazugságra késztet.
2014. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el,ők most sokkal jobban szenvednek mint te!Nekem az is rosszul esik,ha valami ismerős hazudik,nemhogy a saját gyerekem!!
2014. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na enyhült a helyzet?
2014. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, visszakaptam a telefonom és viszonylag normális a kapcsolatunk, de egyenlőre félek megkérdezni hogy elmehetek-e valahova hogy vége van a szobafogságnak.

De örülök hogy kezd helyre jönni :)

2014. aug. 18. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!