Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nagyon gáz, ha apám feleségéne...

Nagyon gáz, ha apám feleségének néztek?

Figyelt kérdés

Én a kocsiban a volánnál ültem, apa pedig beszélt valakivel szóval olyan jól nem látott, de azt mondta neki milyen szép felesége van :D


Ez nagyon gáz?



#apa #feleséges
2014. okt. 13. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lehet csak poénkodott, nem kell mindent komolyan venni.
2014. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Elég hülye kérdés.
2014. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, azt hiszem valakinek vitt valamit, szóval az a valaki nem ismerte és nem tudta, hogy tulajdonképpen kije vagyok. Remélem nem látszok nagyon öregnek, apám és köztem kerek 30 év van :D
2014. okt. 13. 20:25
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem gáz, és manapság sok férfinak van jóval fiatalabb felesége. Te sem tudod mindenkiről hogy milyen rokonságban áll a másikkal..
2014. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, ez nem neked gáz, hanem apukádnak bók:)
2014. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Puliszkas ***** válasza:
78%
Attól függ téged mennyire zavar :D .Természetesen viccelek.Nekem is sokszor mondták jóakaró hölgyek,hogy gyakran látják a párom a városban egy vörös-dögös nővel.Mindig megnyugtattam őket,hogy a dögös 16-17 éves és én vagyok a nevelőanyja....Rá se ránts,ez azt jelenti az Apukád jó fej,kinézik belőle hogy szép és fiatal felesége van.
2014. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Nagyon gáz, ha apám feleségének néztek?"


Majd az lesz gáz, ha az apád nagyanyjának néznek!!

2014. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem, az sokkal cikibb volt, amikor engem egyszer a férjem lányánk néztek.:) Pedig nincs köztünk sok különbség, csak 10 év.
2014. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Attól függ apukád hogy tartja magát. Ha fiatalos, akkor ez rá nézve tök jó, rád nézve sincs benne semmi rossz.

Ha viszont kinézik belőle a korát, akkor ez egy jó jelzés lehet számodra, hogy ideje összekapni magadat. Megsértődni viszont kár ezen.

2014. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem az anyjának néztek...
2014. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!