Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan fogadtassam el a...

Hogyan fogadtassam el a páromat a családommal?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, van egy friss párkapcsolatom egy 44 éves férfival. A családom állandóan engem szapul, hogy választhatnék korombelit is, keressek fiatalabbat, stb. Olyan rossz, hogy ahelyett, hogy velem örülnének, csak morognak, anya is, aki 4 évvel idősebb aputól, és a nőtlen bátyám is öcsém is szeretettel ad „javaslatot”. Hogy magyarázzam meg nekik vita nélkül, hogy nekem nincs szükségem másra, és örüljenek neki, hogy én is örülök?

2014. dec. 12. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ne magyarázkodj. Lássák rajtad, hogy boldog vagy és akkor majd idővel elfogadják.
2014. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Remelem boldog vagy es kesobb nem fogod megbani a dontesedet, majd ha a rozsaszint kod elmulik, te meg fiatal vagy es igenyeid mas... alltalaban ilyen korkulombbsegnel a sex sem mukodik hosszutavon, 35 eves leszel mire a parod 52 eves, mar nem biztos hogy ugyanolyan vonzzo lesz szamodra mint most, es hogy a sex igenye is megegyezik majd a tiedel. Valoszinu a szulok ettol is tartanak!

Elfogadni nem igazan fogjak perpillanat csak x evek utan amikor latjak hogy egyutt vagyyok mar evek ota es boldogok vagytok!

2014. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem fogadják el a kora miatt , akkor soha nem fogják elfogadni. Lehet hogy nem csak a kora zavarja őket, van gyereke vagy elvált? lehet hogy ez a bajuk.
2014. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Örülök az eddigi válaszoknak,hogy írtatok. A mostani párom még sosem volt házas, és gyereke sincs. A családomnak a korunkkal van csak problémája. Akik voltak hasonló helyzetben mit tettek?
2014. dec. 14. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
sehogy. ha majd látja hogy boldog vagy, esetleg házasság gyerek lesz talán megbékél.
2014. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mi a fene ***** válasza:
Csak a szivedre hallgass.A fiatalt is érheti baj, az életbiztosítás nem erre a helyzetre szól.
2014. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Örülök az utóbbi válaszoknak is :) Csak olyan érthetetlen számomra a családom hozzáállása. Olyan jó lenne vhogy kiléptetni őket ebből a fajta felfogásból. De mit tehetnénk azon felül, hogy várunk?
2014. dec. 19. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne várjatok semmire, éljetek, házasodjatok, szülj gyereket.

A kor csak egy jellemzője egy embernek....

Apám nem bírta ki, hogy nősülök, durcizott, hisztizett, ordibált, - két évre kimaradt az életünkből.

Et a te életed! Éld!

2014. dec. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!