Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Visszamennétek az időben,...

Visszamennétek az időben, hogy megismerjétek a távoli felmenőiteket?

Figyelt kérdés
Engem nagyon foglalkoztat ez a téma. Néhány dédszülőmről képem sincs, olyan jó lenne legalább látni őket, hogy milyenek voltak. Tudom, hogy egyszerű emberek voltak mint a maiak, de mégis akkora élmény lenne megismerni őket, akiktől származom.
2015. márc. 15. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen, legalább 500 évvel ezelőttre.
2015. márc. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kíváncsi lennék rájuk. Még a nagyszüleimről is csak nagyon kevés sztorit tudok, a dédszüleimről gyakorlatilag semmit (nem egy mesélős család a miénk.) Szeretném látni, honnan jövök, érdekes lenne a család története, vagy pl. egy-egy feltűnő tulajdonság honnan ered, hogyan öröklődött tovább.
2015. márc. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretnék. :(
2015. márc. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyszüleim mindig meséltek arról milyen volt háborúban élni, harcolni, túlélni egy bombázást, na meg utána végigélni egy életet a kommunizmusban, de megnézném az ő szüleiket, nagyszüleiket is, vagy a saját szüleim gyerekként, fiatalon.
2015. márc. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék. Állítólag nagyon hasonlítok az apai nagyanyámra, az idősebb rokonság mindig mondja, mikor meglátnak. Nagyon kíváncsi vagyok rá és a sztorijára. Sajnos sosem hallok róla, mert öngyilkos lett, mikor apum 12 éves volt, és ő találta meg. Érthető, hogy sosem beszél róla. Pedig én nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen volt, mi történt, miért tette. Szeretnék visszamenni, beszélni vele, megismerni, esetleg megváltoztatni a dolgokat...
2015. márc. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, izgalmas lenne és megtudnám honnan indultunk.
2015. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
van 1 olyan honlap hogy myheritage, ott megcsinálhatod a családfádat, és talán infohoz juthasz róluk.
2015. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én igen!
2015. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen visszamennék. Pont ezen gondolkoztam a napokban, hogy milyen jó lenne ha ez lehetne :)
2015. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!