Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mennyibe kerül egy családfa...

Mennyibe kerül egy családfa elkészíttetése?

Figyelt kérdés
Esetleg én is el tudom készíteni? Hogyan, miként, mi kell hozzá, hová kell mennem? Az a probléma, hogy apai ágon sajnos már nagypapámnál elakadnék, illetve dédnagyapámnál már tuti... Én addig szeretném visszavezettetni, amíg csak lehetséges szakért által. Állítólag kb. az 1700-as évekig szoktak/tudnak visszamenni (?)

2015. jún. 18. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok pénzbe kerül, mert ha valakit megkérsz rá aki erre szakosodott akkor mélyen a zsebedbe kell nyúlnod. Ha magad akarsz utána járni akkor rengeteg idő és pénz.
2015. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk fater kutatja a családfát.

Ami sokat segít hozzá, nekem kicsit durva, hogy az amerikai mormon egyház az egész világon sokszáz évre visszamenőleg adatbázisba rendez minden keresztény anyakönyvi adatot, amit még nem dolgoztak fel szövegesen, az is ott van nekik szkennelten. (Vallásuk szerint ha jó pénzt fizetsz nekik, akkor a már sokszáz éve halott ősödből is lehet jó mormon, és akkor kerül a mennyországba)


[link]

2015. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Első! Oké, ezt én is gondoltam, de konkrétabban szeretném tudni az összeget... Legalább csak körülbelül, mert halvány lila fingom sincs.

20.000, 200.000, vagy 2.000.000,?? KB. mennyi? A tippeket kérem mellőzni!

2015. jún. 18. 11:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Tipp-mellőzés alatt azt értem, hogy tényleg fingja sincs (mint nekem) és köze nem lesz a körülbelüli összegének a valósághoz...
2015. jún. 18. 11:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha időt nem sajnálsz rá, akkor nem kell hozzá túl nagy keret, fenti adatbázison túl nézd meg a lakóhelyeik szerinti egyházi születési, házassági, halotti anyakönyveket.1-1 ilyen alkalommal max. 5 000 Ft-tal támogasd az adott vallási intézményt.
2015. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pl. ahol elakadtál nagyfaternál, róla csak tudod, hogy hol és mikor született, milyen vallású, az ottani templomban megtalálod a születési anyakönyvben az adott napnál az apja, anyja nevét, születési helyét, idejét, ezek alapján meg mész tovább ugyanígy.
2015. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
" A tippeket kérem mellőzni!" Világos. Vagyis szakember konkrét ajánlatát várod. Akkor fordulj szakemberhez!!!!!
2015. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.


Nézd, csak tippeket lehet mondani, mert sok mindentől függ a végösszeg.

Ha a család szétvan szórodva a nagy világban , és sokan vannak akkor számolhatsz 100 ezres összeggekkel.

Ha pontos összegre vagy kiváncsi akkor keress fel egy családfa kutatót. Bár ő is előbb csak a maga fix árát mondja, és + a felmerülő költségek.

2015. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Üzenetben konkrét összeget írtak (nem közelíti meg a 100.000 Ft-ot sem).
2015. jún. 28. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!