Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Vannak itt olyanok akik már...

Vannak itt olyanok akik már csináltattak ilyet?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy Amerikában van egy labor ahova ha beküldi az ember a DNS-ét akkor az alapján megtudják mondani hogy milyen származásúak voltak az ősei és ennek a labornak van egy magyarországi részlege is és már több dolgot olvastam ezzel kapcsoltban itt a GYIK oldalán is és szóval én is akarok majd ilyet és arra vagyok kiváncsi hogy például egyes emberek mi jött ki százalékban adják meg az egyes "népeket" vagy hogy példákat kérek és légyszíes csak olyanok írjanak akik már tényleg csináltattak ilyen tesztet köszönöm:)

2015. aug. 6. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

pl. ő:

[link]

2015. aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy látom elég keleties ritka csávó akit küldtél:D
2015. aug. 9. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
:D amúgy abszolút nem az, ismerem, csak a génjeiben rejlik mindenféle távoli múlt :D
2015. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha csak azért írtam hogy ritka mert Európában az ő génjei csak 8 és 10%-ban fordulnak elő amúgy tudom ilyen távoli géneknél nem lényeg de le tudnád írni milyen a haverod haja színe?
2015. aug. 11. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
barna, amúgy teljesen normál külseje van, nem ázsiai vagy ilyesmi :)
2015. aug. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké köszönöm
2015. aug. 15. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!