Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért nem találok semmi infót...

Miért nem találok semmi infót a rokonokról a familysearch-ön?

Figyelt kérdés
A megyei levéltárban azt modták,h. be se kell mennem hozzájuk a kutatáshoz,mivel ezen az oldalon mindent megtalálok. Ennyire ügyetlen vagyok,h. semmit sem találtam?

2015. okt. 8. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy, miylen rokonokat keresel, mert a születéstöl 90, a házasságkötésnél 60, a halálozásnál 30 éven belül nem adhatnak közre semmilyen adatot.


Magyarul a nagyszülök jó eséllyel még nincsenek benne a nyilvántartásban.

2015. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nagyszűlők már 30éve meghaltak. Az őhozzájuk kapcsolódó adatokat hol tudnák kideríteni esetleg a helyi plébánián ?
2015. okt. 8. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából, azt hiszem, hogy leszármazott bármikor kaphat információt a felmenőiról.

Az év határok bárkire vonatkoznak.


Az illetékes jegyzői hivatalhoz kell bemenni, biztos igyzolni kell, hogy az unoka vagy, és gondolom, egyből megadnak minden adatot.

De hallottam, hogy van, ahol akadékoskodnak. Nem tudom, miért, lehet, hogy személyes indokból csak.

2015. okt. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A megyei levéltár le akart rázni. Menj be határozottabban. Nincs minden fenn a familysearchön.
2015. okt. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik megye amúgy?
2015. okt. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!