Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Melyik a legjobb családfa...

Melyik a legjobb családfa rajzoló program?

Figyelt kérdés

Amire szükségem lenne, hogy a családfában rendesen tudjam ábrázolni a házastársi kapcsolatokat, és persze mindenkinek saját ősei vannak, valamint több gyermekük is lehet.


Amiket neten eddig találtam, meglehetőst koncepció-fail az összes. Vagy nem tudja a házastársi ősöket külön-külön kezelni, vagy egy embernek csak egy leszármazottja lehet, vagy csak egy őse lehet, szóval inkább felmenők listába gyűjtésére jó, semmint teljes családfa felrajzolására. Nem találtam olyat sem, ami normális lenne, és akkor már csak félve vetem fel, hogy ha valakinek elvátak / meghaltak a szülei, és nevelő szülőkkel látta el a sors, azt is jó lenne ábrázolni, és persze nekik is saját őseik vannak.


De maradjunk a realitásnál. Aki ismer tényleg jó programokat, mi a legjobb, amit ismer? Előre is köszönök minden tippet.



2015. okt. 18. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Genopro
2015. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én pont most kezdtem el ezt használi:myheritage

ez egy magyar nyelvű oldal nekem eddig nincs semmi bajomvele, bár még csak a nagyszüleim-ig vezettem vissza

2015. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Ahnenblatt-ot használom. Szerintem jó. Mindenféle adatot tudsz rögzíteni és sokféle családfa rajzolási lehetőség van.
2016. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kémény100 ***** válasza:
Én nyitottam egy EXEL oldalt, abba annyit és úgy írsz ahogy akarod. Ha ügyesen rendezed, nyilakkal össze tudod kötni a kapcsolódó dolgokat. Bármikor, bárhogyan bővítheted.(mert utólag elő fognak jönni nem várt, nem ismert családtagok)
2019. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!