Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lenne bennem cigány vér?

Lenne bennem cigány vér?

Figyelt kérdés
Kezdenek érdekes jegyek kijönni rajtam. Piszok vastag lett a szemöldököm, ahogy kamaszodok, nagy csúzli szám van. Nagy elálló denevér fülem van. De fehér vagyok és kék szemű. Ez a lengyel felmenők miatt van. A bőröm kicsit olíva színű, nem hófehér. Nagymamám elég romás kinézetű. Nem korom fekete, de szép barna, könnyen lefogja a nap. Úgy néz ki, mint egy roma asszony. Romákkal is barátkozik, sok roma barátnője volt a munkahelyén is. A biciklimet is romáknak adta el, állandóan velük seftel. Elég jóban velük. Sok testvére is volt, összesen 8 azt hiszem. Rákérdezni nem akarok, hogy ő most roma-e, mert megsértődne. Én is a romákhoz húztam elég sokszor, sok roma haverom volt az iskolában. Valahogy velük jöttem ki, jó fejek voltak meg mindig. Szerettek verekedni, mindig ütöttük egymást, fociztunk meg hülyéskedtünk. Egyik magyar haverom mindig mondja nekem poénból, hogy "te cigány". Aztán mindig röhögünk egy jót ezen. Alacsony is vagyok, azt hallottam, hogy a romák alacsonyak. Összességében kék szemű olasznak nézek ki, világosabb bőrrel.

2015. nov. 13. 21:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
kék szemű olasz nem is rossz. Szerintem viszont nagyinál vagy másik rokonnál kéne rákérdezni a felmenőkre. Okés, hogy nem konkrétan azt, hogy roma vagy-e.. de mondjuk, meséltessél nagyiddal ilyen régi családi történetet, vagy régebben hol lakott ilyenek..most az , hogy roma ismerőse van, hát.. van az úgy , nekem is van :D
2015. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
A szemöldök és az elálló fűl,hogy jön ahoz,hogy roma vagy-e? :)
2015. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Soknak van vastag szemöldöke, pontosabban sötét. Nekem ilyen sötétes és erős. Meg roma embereknek van nagy denevér füle. Konkrétan csak kíváncsi vagyok. Nem árt ha tudja az ember, hogy pontosan mi. Latolgatni meg lehet, nem tesz semmit, de elgondolkodtató.
2015. nov. 13. 21:24
 4/28 A kérdező kommentje:

[link]



Így nézek ki, mint a képen a csávó. Csak fiatalabb kiadásban.

2015. nov. 13. 21:25
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Elképzelhető, de nekem van olyan fél cigány ismerősöm is, akiről soha nem mondanád meg, hogy az apukája cigány. Szőke hajú és kék szemű lány. Szerintem manapság a cigányozást azokra használják, akik nem tudnak normálisan viselkedni, bunkók, primitívek, nem a kinézetre mondják.
2015. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%

A szemöldök és az elálló fűl,hogy jön ahoz,hogy roma vagy-e? :)

Enged meg hogy kiegeszitselek

Es az hogy jon ide hogy


"kék szemű olasznak nézek ki, világosabb bőrrel."😆😆


Behalok rajtad kérdező te mehetnel az extra kinézetű jelentkezesre..


Ossze foglalva..



Kiálló fül =cigany

Kekszem= olsz

😆

2015. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
29%

Így nézek ki, mint a képen a csávó. Csak fiatalabb kiadásban.

Nesze mar a hasonmasod is megvan more


Hanyas kiadásban?évjárat?

2015. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"Kekszem= olsz "


Egy szóval nem mondtam, hogy a kék szem egyenlő az olasszal. Azt mondtam, hogy kék szemű olasznak néznek ki. Vagyis mediterrán, délies vonásaim vannak csak kék a szemem. Szövegértésed egyes, bár ezen nem is csodálkozok, mivel írni sem tudsz.


Másiknak:

Nem, nem a hasonmásom, csak arckarakterisztikára hasonló. Nem az ikertestvérem vagy ilyesmi.


Jó nagy gyökerek vagytok. Fingjátok magatokat szájba.

2015. nov. 13. 21:30
 9/28 A kérdező kommentje:
Ötösnek köszönöm. Ő értelmes volt.
2015. nov. 13. 21:31
 10/28 A kérdező kommentje:
Unlak. Menjél feküdj le. Gondolom valami fajszakértő vagy, hogy ilyen maga lóról fröcsögsz.
2015. nov. 13. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!