Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ez hogyan lehetséges?

Ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Az hogy lehet,hogy apám szőke kék szemű fehér,anyám barna hajú,barna szemű,de én fekete hajú vagyok,kreol bőrrel és barna szemmel(ez nem furcsa,mert anyám is az,de akkor is). Apai őseim(a távoliak is,plussz apai ágról a rokonaim is igy néznek ki) mind úgy néztek ki állítólag mint az apám és az anyai őseim is fehérek voltak amennyire tudom(legalábbis a közelibb ősei).

2015. nov. 24. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A 4 nagyszülő közül egy biztos ilyen színű volt. Mendel törvénye szerint onnan jönnek a színek.
2015. nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az nagy segítség lenne ha elárulná a kérdező hogy az ország mely részéből származnak a szülei, nagyszülei. Az én tippem... az édesapjának az ágát tippelném, amelytől ezt a külalakot nyerhette.
2015. nov. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves második! Kárpátaljáról származom. Az anyám ruszin származású,míg az apám román.
2015. nov. 25. 02:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Romániai vonalon a tippem Besszarábia, kun-tatár vonal lehetséges, szerintem - de inkább székelyt sejtek apai vonalon.
2015. nov. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem,most leírom az arc vonásokat a szemgödröm sötét,az orrom egy kissé keskeny és nagyon kicsit hajlott,a szám széles és vastag,a hajam fekete(a hullámos és egyenes között van) mint említettem,a szemem nagy és sötét barna,távolabbról nézve feketének is elmegy,az állam kerek,alig áll ki az arcomból,ezek alapján milyen származású lehetek,a székely és kun tatár származás sem kizárt.
2015. nov. 25. 05:47
 6/10 A kérdező kommentje:
Az arcom valahol a kerek és ovális között van
2015. nov. 25. 05:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a világon a legegyszerűbb dolog. A barna haj domináns a szőke fölött, a barna szem is domináns a kék fölött.
2015. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem,de mi van a bőrszínnel?
2015. nov. 25. 13:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy milyen származású vagy, gőzöm sincs, de a leírás alapján szép lehetsz. :)


Egyébként úgy tudom ezt elképzelni, mint a hajfestésnél: a szőkét simán befogja a barna/fekete, de a barnát le kell szívatni ahhoz, hogy szőke legyen. Így lehet, hogy anyukád színeit örökölted.

2015. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7 generacion at lehet orokolni szoval ez normalis
2016. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!