Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Holt találom meg az egyházi...

Holt találom meg az egyházi anyakönyvek mikrofilmjeit a FamilySearch-en?

Figyelt kérdés

Apai felmenőim kisnemesek voltak, de van egy kis baj: nagyon gyakori név, és szapora család (ráadásul van rá példa, hogy egy felmenő mindkét gyerekét pl.: Andrásnak/Józsefnek nevezte el).

A mikrofilmeket hol találom meg? Csak rákeresni tudok, de ott nincs a szülőről a nevén kívül semmi.

Előre is köszönöm a segítséget!



2016. jan. 3. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A neten nem találod meg. Meg kell keresni a hozzád legközelebbi mormon központot (alegtöbb nagyobb városban van nekik), és oda meg tudod kérni a mikrofilmet, természetesen azért valamennyit kell fizetni.
2016. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Semmilyen felvétel nincs fent?

Vagy bármi, amiből megutdhatom, hogy bizonyos felmenőim szülei mikor születtek?

2016. jan. 3. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
A szkennelt anyakönyvi kivonatokra gondolsz? Ha igen, tudom küldeni a linket küldeni, fent vannak az anyakönyvek.
2016. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen.

A reformátusokra, de csak a digitalizáltat találom. A mellékágakban is sok a névazonosság, így a digitalizálttal szinte csak saccolni tudok (mikor született/mikor szült évszámok különbsége).

2016. jan. 3. 15:25
 5/9 A kérdező kommentje:
A polgári az megvan, a többit nem találom.
2016. jan. 3. 15:25
 6/9 A kérdező kommentje:

Átküldöd majd?

Előre is köszönöm!

2016. jan. 3. 15:42
 7/9 anonim ***** válasza:

15.15.


Mire gondolsz? Szerintem az egyháziak nincsenek fönt.

Vagy hogyan lehet megnézni akkor?


Nekem is református kéne legelőször, de aztán rengeteg katolikus is.


Nagyon jó lenne, mert elég sokat kérnek a mikrofilmekért, és csak 3 nap lehet menni, Este meg csak 2. Soha nem ér az ember a végére.


Kérdező, és nagyon vigyázni kell, nem biztos, hogy csak a második maradt életben a két azonos nevű gyerekből!


Nekem volt néhány év eltéréssel született testvérpárom, akik egyszerre házasodtak. Érdekes, mi?

2016. jan. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gabor608 válasza:
Lehet, hogy a beszkennelt mikrofilmeket meg tudom szerezni, írd meg hogy melyik helység, milyen időszak, születési, házassági, vagy halotti érdekel?
2016. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

12.59.


Bocs; ez az ajánlat csak a kérdezőre vonatkozik? Gondolom, igen...

2016. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!