Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha valamelyik ük nagyszülőm...

Ha valamelyik ük nagyszülőm roma volt, akkor én hány százalékban vagyok roma? A gyermekemnek van esélye visszaütni a roma bőrszínre?

Figyelt kérdés
A màsodik unokatestvéreim is sötét bőrűek. Én nem örököltem, de viszont a tatàm is sötétebb bőrű. Van rà esély, hogy a születendő gyermekem visszaüssön?
2016. jan. 17. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Te 6,25%-ban vagy Roma, a gyereked pedig már csak 3,125%-ban lesz, így kb ennyi esélye van. De miért gond ha olyan bőrű lesz. Szerintem ma már nagyon nem létezik színtiszta magyar ember. Lehet, hogy a párodban is van roma, és akkor. Emberek vagyunk mindannyian, úgy szépek ahogyan születtünk.
2016. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Nálunk, az volt hogy apámnak 3 testvére volt, a nagyszülők közül nagyapám volt sötétebb bőrű, nagyanyám világosabb.


Apám három testvére közül egy hófehér volt, apám is kezdetben az volt, de 45 éves kora után elkezdett szépen lassan bebarnulni.

Egy másik testvérét meg én már csak 60 éves kora körül ismertem meg de az meg teljesen barna volt.


Jelentem én hófehér vagyok, de erőteljesen szőrösödök, illetve a genitáliák, hónalj, pigmentáltabbak.

2016. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
€n semmik€pp nem szégyellném. Van rá esély.
2016. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!