Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A Gyánó név honnan ered, mi a...

A Gyánó név honnan ered, mi a jelentése és esetleg a története?

Figyelt kérdés
Nagyon ritka családnévről van szó. A neten kerestem, de szinte semmit se találtam róla.

2016. jan. 26. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
konyvtarba menj be, es keresd a csaladnevek eredete c. kiadvanyt.
2016. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán az egyetemeken tudnak segíteni neked bölcsészkaron a tanárok. nekem pl ők segítettek hasonló személyes dologban. Legtöbbször rohannak, szóval előtte jól fogalmazd meg a kérdésedet.


Előtte talán kérdezz rá odahaza, hogy hol éltek a szüleid vagy a nagyszüleid? Pl, ha Jászberényben, akkor jászok vagytok nagyobb eséllyel, ha Kecskemét környékén, akkor kiskunok. Egy egyszerű törikönyv is segítségedre lehet. Persze ez csak kiindulópont. Ha facebookon keresel rá a családnevedre, akkor esetleg vedd fel velük a kapcsolatot, hogy ők mit tudnak. :)

2016. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HaEv ***** válasza:

[link]

A Magyar Elektronikus Könyvtárban is sok ehhez használható könyv ingyen hozzáférhető!

Jó kutatást! :)

2016. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!