Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hol találok az interneten...

Hol találok az interneten régi anyakönyveket, keresztleveleket? Elakadtam a családfa készítésben, szükségem lenne adatokra.1700- 1800- as évekből.

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A www.familysearch.com oldalon sok adatot találhatsz! :)
2016. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A teljes levéltári anyag nincs az interneten.
2016. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

több levéltárnak van már online elérhető fizetős adatbázisa, attól függ milyen földrajzi területen keresel, nézz utána


www.macse.hu

2016. szept. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2016. szept. 7. 08:22
 5/5 Gabor608 válasza:
Például nálam :) 1895 előtti római katolikus vagy református anyakönyvek digitális változatát meg tudom szerezni. Ezek az adatok persze a familysearch oldalán is elérhetőek, de ott nincs digitalizált kép, pedig az eredeti anyakönyvekben sokszor sokkal több információ van, mint amit familysearch mutat. Ha téged vagy bárkit érdekel privát üzenetben elérhető vagyok.
2016. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!