Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Családfa

A kérdés

Pécsi levéltár Rét utcai részlege - mi van vele?

Tud valaki konkrétan arról, hoyg miért írja azt az interneten egy cikk, hogy ez a részleg nincs többé?

Megszünt, elköltözött vagy mi lett vele?

Összel akartam odautazni, mert szükségem lenne pár dologra, de most nem tudom, hová kellene mennem.

Elöre köszönöm, ha valaki segít.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Pécs, levéltár

2016. szept. 11. 20:30  Privát üzenet  

A válasz
Én a helyedben felhívnám a kaposvári levéltárat, hátha ott tudnak részleteket. Az interneten biztos van valami elérhetőségük.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. szept. 12. 15:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi

# 2/2Időpont 2016. szept. 13. 07:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet az Országos Levéltár oldalán az on-line anyakönyveket megnézni?
Ha kiskorú vagyok, beengednek a levéltárba kutatni?
Levéltár? Mit kell csinálnom?
Iratttárban/levéltárban meg tudják mondani kik voltak a rokonaim?
Már egy ideje kutatom a családfámat, de nem akarok Magyarország összes levéltárába elmenni információkért?
Levéltári kutatáshoz a fond-jegyzéket meg lehet valahol találni a neten?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Családfa rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!