Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ez baj lehet kapcsolatban?

Ez baj lehet kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy véletlen folytán kiderült, hogy a barátnőm legjobb barátnőjével messzi ágon de rokonok vagyunk. Ez azt jelenti, hogy a nagyszüleink első unokatestvérek. És kiderült az is, hogy a barátnőm dédapja és a barátnője dédapja testvérek. Szóval gyakorlatilag ugyan ez a helyzet, jól értem? Pontosan nem tudom, hogy az ő szülei melyik ágról, de ha jól tudjuk, ugyanarról, szóval akkor én a barátnőmmel rokon vagyok. Nem tudom, hogy ezt pontosan hogyan kell számolni, de ha jól számoltam akkor harmadik ágon unokatesó? Ez probléma lehet a későbbiekben?

2016. nov. 25. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem a kérdést. Barátok vagy egy pár vagytok? Mindenesetre ebből semmilyen gond nem lenne egy baba esetén.
2016. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még unokatestvérek is összeházasodhatnak, mert olyan kicsi az esélye, hogy baja lesz a gyereknek...
2016. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Párkapcsolat természetesen.
2016. nov. 25. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Már a 2. unokatesóval is engedélyezett a házasság törvényben.
2016. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, ez mar eleg tavoli rokonsag.
2016. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1

Ha ennyire fogyatékos vagy akkor mit akarsz itt tanácsot adni. Attól hogy te Mónikasón nevelkedtél és párnak hívod a szerelmedet, kedvesedet, attól még más hívhatja barátjának barátnőjének. Ez se helytelenebb mint "pározni" amit különben is az állatok szoktak. Ők párosodnak ezért nekik van párjuk. Persze ha te álatnak képzeled magad......

2021. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!