Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan találjam meg az apámat?

Hogyan találjam meg az apámat?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék tőletek kerni hogy milyen modszerekkel juthatnek az apám nyomába. Sajnos szuletesem ota soha nem lattam anyukam megmondta nekem őszinten hogy nem tudja kiaz es ha tudná se akarná elmondani nekem tehat tőle ugyse szedek ki semmilyen informaciot hiszen mar 16 eve nemtudtam semmitse kiszedni belőle.Az osszes rokonomat kerdeztem mar de senki se tud semmit. Régi családi fenykepeim sincsenek se anyamnak se senkinek.Ugyhogy teljesen tanacstalan vagyok.De nagyon megszeretnem talani nagyon szuksegem lenne rá.Anyukam nem jo ember szoval vele se tartom egy ideje a kapcsolatot. Egesz eletembe terorizalt amig vele voltam.Ezert lenne szuksegem az apamra. Kerlek adjatok nekem valami tanacsot hogy hogyan mijen uton tudnek elindulni. 16/L

2016. nov. 29. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2016. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
54%
DNS alapjan korhaz, rendorseg vagy valami? Olyan nincs hogy nem lehet megtalalni.
2016. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Vöröskereszt is segíthet. Esetleg rendőrség. Nincs valami személyes adatod róla? Születési év, név?

Sok sikert és kívánom, hogy megtaláld!

16/L

2016. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
amíg anyukád nem mond semmit, addig nem fogod megtalálni, hisz bárki lehet... nincs semmi adat, amin el tudna bárki indulni, rokonok se tudnak senkiről, anyukád nem beszél senkiről neked... lehet több férfi is volt abban a hónapban az életében amikor teherbe esett veled, vagy esetleg egy egy éjszakás kapcsolatból fogantál akiről ő se tud semmit... így esélytelen sajnos hogy bármilyen úton megtaláld apukádat... - vezeték neved anyukád neve? születési anyakönyvi kivonatodon milyen név áll apaként? (ha van)
2016. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Azért gondold meg! Lehet, anyád tényleg olyan viharos életet élt, hogy fogalma sincs ki lehet az apád. Lehet, aki nemzett téged nem is tudja az eredményt. Hiába állnál elé akkor sem hinne neked. Értem, hogy szeretnél egy embert akihez kötödhetsz de valoszinüleg számodra ez nem megoldás. Hiába érzek együtt veled, nem tudlak jo érzéssel hamis álmok kergetésére biztatni.
2016. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem olvastam minden kommentet, de az elsőnek igaza lehet! Ha valaki tud ebben segíteni az az rtl klub!sokmindenkinek segítettek már
2016. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az rtl-nek is van min elindulnia azért sikerül megtalálni a rokonokat... egy név, egy születési dátum, apa-anya neve stb...

itt semmilyen adat nincs.. mégis hogy - mi alapján találnák meg??? feladnak egy hirdetést a kérdező anyja nevével és várják a férfi jelentkezőket akik egy bizonyos hónapban szexuális kapcsolatban voltak vele???

2016. nov. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, addig jó, amíg nem találod meg.

Egy szülő, az olyan, mint egy gonddal kevesebb.

2016. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyerektartást nem küld véletlen? Onnan kilehetne deríteni.
2016. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Eva Reichert válasza:
Ha tudod, hogy anyuka'd hol volt fiatal akkor a helyi lapban lehetne hirdetni, hogy olyanokat keresel akik ismerte'k. Nagyszuleid vannak? O"k tudhatna'k me'g, hogy kikkel ja'rt anyuka'd fiatalon, kik voltak a bara'tai. A FaceBook-on is lehet keresni, hogy ki ismerte anyuka'dat.
2016. dec. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!