Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » MyHeritage és nem várt plusz...

Star Tiger Fighter kérdése:

MyHeritage és nem várt plusz költségek?

Figyelt kérdés

Nemrég megrendeltem a MyHeritage DNS tesztjét 79$ plusz 10$ költséggel amit már le is vontak a kártyámról. Viszont ismerősöm csak ezután figyelmeztetett, hogy valószínűleg ez az összeg csak magára az elküldött eszközökre érvényes és magáért a tesztért még plusz horror összegeket kell majd fizetnem. Azóta keresem, hogy tényleg lehetnek-e még plusz költségek de eddig nem találtam semmi érdemit a honlapjukon ami csak még több bizonytalanságra ad indokot.

A kérdésem pedig: Aki már használta ezt, kérem írja le: Hogy neki milyen volt és miért mennyit kellett fizetnie?

Köszönöm.



2016. dec. 5. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem használtam, de a teszt maga az valszeg csak ennyi (a 23andme-nél se volt sokkal drágább, amikor egy barátom csináltatta, pedig az volt az első ilyen), külföldön büntetnék is az oldalt, ha nem lenne egyértelmű a teljes ár) és éves előfizetésre csak akkor van szükség, ha utána családfakutatás céljából tartani akarod a kapcsolatot a rokonaiddal.
2016. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalon 79 dollárt ír. A barátod jobban szegi az információit? Miért valószínűsít olyat, amiről nem is tud?
2016. dec. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Párnahuzat ***** válasza:
100%
a 79$ teljesen fix. (plusz ugye az a 10$)
2016. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, voltak végül plusz költségek? Most akarok rendelni, de nem szeretném ha kellemetlen meglepetések érnének.
2019. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fog érni semmi meglepetés senkit, semmi plussz összeg nem lesz... Nálam sem volt
2021. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!